reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

helgaa ja też przez trzy lata nie mogłam wywołać owulacji, może raz na pół roku była i też rok temu dostałam diagnozę PCOS, chyba za wcześnie. W tym roku stwierdzili, że to nie PCOS. Ale teraz mam znowu nadzieję, że wszystko zaczęło jakoś działać.
Niestety z tymi lekarzami jest różnie, nie warto tracić czasu. Też straciłam do nich zaufanie. Dobrze, że trafiłaś do lepszej kliniki i jesteś na dobrej drodze. Kciuki za szybkie dwie kreseczki na teście ciążowym. 👌😀
 
reklama
Witajcie dziewczyny.
Chwilke mnie nie było, ale jakoś tak czasu mi brakuje na wszystko.
Po pierwsze wszystkim 2 kreseczkom gratuluje a za resztę trzymam mocno kciuki.
Dzisiaj miałam mieć kwalifikacje do inseminacji ( cały pakiet badań mój i męża zrobiony ) Ale niestety na jajniku 26 mm torbiel a 5 dni temu test owu był pozytywny, ten cykl naturalny stracony.
W 1-2 dniu cyklu mam sie zgłosić na monitoring czy torbiel sie wchłonęła jak nie to będzie dupa... cos czuje ze szybko tych dwóch kresek nie zobaczę...
 
Witajcie dziewczyny.
Chwilke mnie nie było, ale jakoś tak czasu mi brakuje na wszystko.
Po pierwsze wszystkim 2 kreseczkom gratuluje a za resztę trzymam mocno kciuki.
Dzisiaj miałam mieć kwalifikacje do inseminacji ( cały pakiet badań mój i męża zrobiony ) Ale niestety na jajniku 26 mm torbiel a 5 dni temu test owu był pozytywny, ten cykl naturalny stracony.
W 1-2 dniu cyklu mam sie zgłosić na monitoring czy torbiel sie wchłonęła jak nie to będzie dupa... cos czuje ze szybko tych dwóch kresek nie zobaczę...
Nie ma co się dołować może zniknie i będzie wszystko według planu! Nie wolno tracić nadziei! Trzymaj się!
 
Dzisiejsze kreseczki, wczoraj o 18 beta 176 :D Teraz czekam na jutrzejszy przyrost, a za 2 tygodnie lekarz. W ciąży biochemicznej w tym samym dniu betę miałam 28.... Oby się udało tym razem
 

Załączniki

  • 120059707_1285299661830109_2713470015191751307_n.jpg
    120059707_1285299661830109_2713470015191751307_n.jpg
    259 KB · Wyświetleń: 111
Ja byłam w 3 dc na usg i torbiel jeszcze była, z 4 cm zrobiła się 3 cm a na kolejnym usg w chyba 15 dc już torbieli nie było więc może być u Ciebie w 2 dc za szybko na usg i torbiel jeszcze będzie ale to nie wyklucza owulacji w kolejnym cyklu :)
Witajcie dziewczyny.
Chwilke mnie nie było, ale jakoś tak czasu mi brakuje na wszystko.
Po pierwsze wszystkim 2 kreseczkom gratuluje a za resztę trzymam mocno kciuki.
Dzisiaj miałam mieć kwalifikacje do inseminacji ( cały pakiet badań mój i męża zrobiony ) Ale niestety na jajniku 26 mm torbiel a 5 dni temu test owu był pozytywny, ten cykl naturalny stracony.
W 1-2 dniu cyklu mam sie zgłosić na monitoring czy torbiel sie wchłonęła jak nie to będzie dupa... cos czuje ze szybko tych dwóch kresek nie zobaczę...
 
Dzisiejsze kreseczki, wczoraj o 18 beta 176 :D Teraz czekam na jutrzejszy przyrost, a za 2 tygodnie lekarz. W ciąży biochemicznej w tym samym dniu betę miałam 28.... Oby się udało tym razem
Gratulacje i szczęśliwej ciąży. 🥳

Powiedz mi, a ten test płytkowy to jakiej jest firmy ? Bo mi go kiedyś koleżanka polecała, że szybko pokazuje kreseczki, ale nie pamiętam nazwy.
 
reklama
Do góry