reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Gratulacje i szczęśliwej ciąży. 🥳

Powiedz mi, a ten test płytkowy to jakiej jest firmy ? Bo mi go kiedyś koleżanka polecała, że szybko pokazuje kreseczki, ale nie pamiętam nazwy.
To test NOVAtest. Ma czułość 25. Mi pozytywy już od poniedziałku wychodzą, także nie wiem jak by się sprawdził przy mniejszej becie, pierwszy raz go robiłam. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona z tanich testów z allegro, pokazują super szybko, w tej biochemicznej pierwszą betę miałam 13,5 o godz. 17, a wcześniej o 6 rano na teście z allegro już był cień. Bardzo dobre są clearblue, mimo czułości 25, pokazują szybko i ładne kreski, a najgorszy jaki miałam to chyba pink strumieniowy i babyboom płytkowy. Fajny też był bodajże facelle z rossmanna
 
reklama
Kurcze nie jestem w stanie Was nadrobić, ale gratuluję jeśli któraś zobaczyła kreseczki❤️
@Valezi Ty chyba najbardziej w temacie jesteś obeznana, powiedz mi czy wzrost temp, który się utrzymuje jest potwierdzeniem owu?
Ja w bezowulacyjnych cyklach też miałam wzrost temperatury. Podobno jak pęcherzyk nie pęknie, tylko się luteinizuje to zupełnie normalne, bo też wytwarza progesteron. Ja chyba nie mam LUF, ale miałam dwie wyraźne fazy, a owulacji brak.
 
Kurcze nie jestem w stanie Was nadrobić, ale gratuluję jeśli któraś zobaczyła kreseczki[emoji3590]
@Valezi Ty chyba najbardziej w temacie jesteś obeznana, powiedz mi czy wzrost temp, który się utrzymuje jest potwierdzeniem owu?
Tak jeśli trzymałaś się zasad. Mi właśnie testy owu pokryły się z bólem i temperatura w tym cyklu. Owu na 100% 15dc dzisiaj 11dpo okres powinien być 1.10

Wstawię ci mój wykres zerknij jeśli chcesz [emoji116]
Screenshot_20200926_182700_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Dziewczyny od pn będę przyjmować duphaston moja gin powiedziała że mogę być trochę rozdrażniona po tym leku, senna i zmęczona.. Czy któraś z Was która przyjmowała ten lek miała jakiekolwiek objawy?? Czy czułyście się po nim jakoś inaczej 🤔🤔☺️
 
Dziewczyny od pn będę przyjmować duphaston moja gin powiedziała że mogę być trochę rozdrażniona po tym leku, senna i zmęczona.. Czy któraś z Was która przyjmowała ten lek miała jakiekolwiek objawy?? Czy czułyście się po nim jakoś inaczej 🤔🤔
U mnie sprawdził się spoko , brałam na podtrzymanie ciąży , senna byłam ale to jak w ciąży się przeważnie jest 😂
 
Dziewczyny od pn będę przyjmować duphaston moja gin powiedziała że mogę być trochę rozdrażniona po tym leku, senna i zmęczona.. Czy któraś z Was która przyjmowała ten lek miała jakiekolwiek objawy?? Czy czułyście się po nim jakoś inaczej [emoji848][emoji848][emoji3526]
Mi nic nie było po dupku i po luteinie. W razie wu bierz na noc
 
Dziewczyny od pn będę przyjmować duphaston moja gin powiedziała że mogę być trochę rozdrażniona po tym leku, senna i zmęczona.. Czy któraś z Was która przyjmowała ten lek miała jakiekolwiek objawy?? Czy czułyście się po nim jakoś inaczej [emoji848][emoji848][emoji3526]
Ja brałam 3 miesiące nic nie odczułam szczególnego :)
 
reklama
Tak jeśli trzymałaś się zasad. Mi właśnie testy owu pokryły się z bólem i temperatura w tym cyklu. Owu na 100% 15dc dzisiaj 11dpo okres powinien być 1.10

Wstawię ci mój wykres zerknij jeśli chcesz [emoji116]Zobacz załącznik 1180975
Tak, zawsze w tym samym miejscu, w tej samej pozycji i o tej samej porze, pokryło się z testami owu i co dobrze świadczy na podstawie tego co czytałam w npr nie mam ani jednego minimalnego spadku po owu jeśli wystąpiła 22.09
 

Załączniki

  • Screenshot_20200926-080705.jpg
    Screenshot_20200926-080705.jpg
    81,5 KB · Wyświetleń: 56
Do góry