reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tak, zawsze w tym samym miejscu, w tej samej pozycji i o tej samej porze, pokryło się z testami owu i co dobrze świadczy na podstawie tego co czytałam w npr nie mam ani jednego minimalnego spadku po owu jeśli wystąpiła 22.09
Spadki mogą być ale nie za duże. U ciebie wygląda super wykres. Także można myśleć że owu była

Edit: ale nie bierzesz luteiny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja gin twierdzi że jak nie ma owulacji to nie ma skoku temperatury i progesteronu. Zresztą ja z torbielą miałam proga 3 ng i brak skoku tempki a jak była owulacja to skok temp i wysoki progesteron.
Ja w bezowulacyjnych cyklach też miałam wzrost temperatury. Podobno jak pęcherzyk nie pęknie, tylko się luteinizuje to zupełnie normalne, bo też wytwarza progesteron. Ja chyba nie mam LUF, ale miałam dwie wyraźne fazy, a owulacji brak.
 
Moja gin twierdzi że jak nie ma owulacji to nie ma skoku temperatury i progesteronu. Zresztą ja z torbielą miałam proga 3 ng i brak skoku tempki a jak była owulacja to skok temp i wysoki progesteron.
Spadki mogą być ale nie za duże. U ciebie wygląda super wykres. Także można myśleć że owu była

Edit: ale nie bierzesz luteiny?
Nie biorę, a to można ot tak samemu? We wtorek chciałabym proga zrobić to bym wiedziała, ale jak szukam to labo które miały długo otwarte zmieniły się godziny i chyba będę musiała jechać na 6 na proga i dopiero na 7 do pracy
 
Nie biorę, a to można ot tak samemu? We wtorek chciałabym proga zrobić to bym wiedziała, ale jak szukam to labo które miały długo otwarte zmieniły się godziny i chyba będę musiała jechać na 6 na proga i dopiero na 7 do pracy
Luteina to progesteron ona jest na receptę inaczej nie kupisz i ona podwyższa temperaturę ale dupek nie działa na temperaturę ciała i też jest na receptę.
 
reklama
Do góry