reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie widoczny pęcherzyk na USG w 9dc. Owulka wyliczona przez ginkę i test owu również pozytywny w tym samym czasie. Przytulanko codziennie. Teraz mam podwyższona temperature, obolałe piersi, kłuje mnie na dole i szyjkę mam zamknięta i twarda. Ale równie dobrze mogą to być objawy jak na @ 😂
I jeszcze mi się przypomniało, że właściwie od owulacji boli mnie brzuch jak na @.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja 25dc test sobota może albo wcale :p
Ja dziś 27 dc. Test na niedzielę:) Ale się nie nastawiam na nic. Złości mi się zaczęły, cycki mnie bolą od wczoraj. Choć przed okresem były zawsze tylko pełne, żadnego bólu. Czasem coś mnie poboli w podbrzuszu.
Za to zjadlam prawie cala paczke kabanosow z biedronki A zawsze uwazalam że są niezdrowe :)
Eh poczekamy zobaczymy.
Nastawialam się w poprzednich cyklach A potem było rozczarowanie. Teraz nic nie myślę :)
 
Dziewczyny, czy któraś z was ma aplikację flo i też ma taką sytuację? Jestem na milion procent przekonana że aplikacja pokazywała mi miesiączkę na wczoraj (bo śmiałam się jeszcze, że dwie aplikacje są zgodne a mój kalendarzyk jest dużo wcześniej) ale na początku tygodnia zmieniło się że jednak dzisiaj ma by być. Dzisiaj wchodzę a tu że jutro ma być :o o co w tym chodzi? Ta aplikacja sama przesuwa przewidzianą miesiączkę jeśli nie przyszła w terminie? Troszkę zgłupiałam bo wychodzi na to że mam już 28dc a u mnie zawsze 25/26 dni. Na nic się nie nastawiam bo czuję się jak na okres ale po prostu chodzi o to czy ta aplikacja zawsze tak robi? Mój kalendarzyk po prostu ogłasza że mam 3 dni spóźnienia i dopiero jak nacisne "początek miesiączki" to przesuwa, a flo samo przesuwa?
 
Dziewczyny, czy któraś z was ma aplikację flo i też ma taką sytuację? Jestem na milion procent przekonana że aplikacja pokazywała mi miesiączkę na wczoraj (bo śmiałam się jeszcze, że dwie aplikacje są zgodne a mój kalendarzyk jest dużo wcześniej) ale na początku tygodnia zmieniło się że jednak dzisiaj ma by być. Dzisiaj wchodzę a tu że jutro ma być :o o co w tym chodzi? Ta aplikacja sama przesuwa przewidzianą miesiączkę jeśli nie przyszła w terminie? Troszkę zgłupiałam bo wychodzi na to że mam już 28dc a u mnie zawsze 25/26 dni. Na nic się nie nastawiam bo czuję się jak na okres ale po prostu chodzi o to czy ta aplikacja zawsze tak robi? Mój kalendarzyk po prostu ogłasza że mam 3 dni spóźnienia i dopiero jak nacisne "początek miesiączki" to przesuwa, a flo samo przesuwa?
Hej:) tak ja też tak miałam . Ona uwzględnia margines do średniej cyklu więc jeśli mieści się w "ramach" nie oznajmia opóźnienia. Dopiero kiedy będziesz miała po terminie najdłuższego cyklu
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was ma aplikację flo i też ma taką sytuację? Jestem na milion procent przekonana że aplikacja pokazywała mi miesiączkę na wczoraj (bo śmiałam się jeszcze, że dwie aplikacje są zgodne a mój kalendarzyk jest dużo wcześniej) ale na początku tygodnia zmieniło się że jednak dzisiaj ma by być. Dzisiaj wchodzę a tu że jutro ma być :o o co w tym chodzi? Ta aplikacja sama przesuwa przewidzianą miesiączkę jeśli nie przyszła w terminie? Troszkę zgłupiałam bo wychodzi na to że mam już 28dc a u mnie zawsze 25/26 dni. Na nic się nie nastawiam bo czuję się jak na okres ale po prostu chodzi o to czy ta aplikacja zawsze tak robi? Mój kalendarzyk po prostu ogłasza że mam 3 dni spóźnienia i dopiero jak nacisne "początek miesiączki" to przesuwa, a flo samo przesuwa?

A dodawałaś jakieś objawy? Ja jak dodaje objawy to mi czasami przesuwa datę.
 
Do góry