reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No to u mnie 30dc, patrząc po potencjalnej owulacji @ powinna być właśnie za 2-3 dni w 32-33dc.. zobaczymy czy przyjdzie, jak nie to może w sobote lub niedzielę zatestuje dla sportu [emoji16]
 
reklama
A macie jakieś objawy?

Też trochę myślę czy to nie za szybko ale już dłużej nie wytrzymam [emoji12] no chyba że @ mnie wcześniej zastanie. Mam dwa testy, jeśli w piątek nie wyjdzie to testuje w niedzielę albo w poniedziałek
 
Kochane, udało się. W sierpniu minęło dokładnie 12 miesięcy starań. Nadal jestem w szoku, nogi mi się trzęsą, ale udało się!!! Jestem również po pierwszej wizycie u ginekologa, początek 6tyg, pęcherzyk widoczny 6,5mm, jeszcze nie widać zarodka, w przyszłym tygodniu już go zobaczę, trzymajcie kciuki! Z betą ginekolog kazała mi się wstrzymać do potwierdzenia, że Dzidza znajduje się w pęcherzyku. Nie mogę uwierzyć. Trzymam za Was kciuki, obyście jak najszybciej dołączyły do mnie, i modlę się aby pęcherzyk nie okazał się pusty. :D Zobacz załącznik 1171320Zobacz załącznik 1171326
Gratulacje 😍
 
Dzień dobry, no u mnie chyba coś się rozkręca, bo na papierze taki różowy śluz. Nigdy nie miałam plamień, ale ogólnie ten cykl jest na maxa dziwny, więc pewnie dzisiaj zaleje mnie tradycyjny wodospad. Ale na razie jeszcze się nie witam w 1dc bo w sumie nie wiem, czy plamienie już się do okresu wlicza czy dopiero jak normalna żywa krew?
 
A macie jakieś objawy?

Też trochę myślę czy to nie za szybko ale już dłużej nie wytrzymam [emoji12] no chyba że @ mnie wcześniej zastanie. Mam dwa testy, jeśli w piątek nie wyjdzie to testuje w niedzielę albo w poniedziałek
Ja dokładnie w tym cyklu wiedziałam kiedy mam owu ( potwierdził to test, śluz i kłucie w jajnikach) a teraz mam takie dobre przeczucie ze wyszło 🙉 czuje się taka podekscytowana, ale testuje dopiero 23 września więc jeszcze spoooooro czasu przede mną, test cierpliwości 😅
 
A macie jakieś objawy?

Też trochę myślę czy to nie za szybko ale już dłużej nie wytrzymam [emoji12] no chyba że @ mnie wcześniej zastanie. Mam dwa testy, jeśli w piątek nie wyjdzie to testuje w niedzielę albo w poniedziałek

Ja się czuję tak samo jak na okres, ale ja raczej z tych nie nakręcających się więc czekam cierpliwie do terminu okresu ;)
 
reklama
Do góry