reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny przeczytałam dzisiaj, że ibuprofen szkodzi zarowno kobietom starającym się zajść w ciążę , jak i pogarszają jakość nasienia. Więc jeśli ktoras z was albo waszych partnerów zażywa ten lek przewlekle to lepiej przestać go brać. Mój bierze dosyć często, bo ma chore zatoki i go często głową boli, i tak myślę czy to jest przyczyną że nie możemy zajść 🤔
 
Dziewczyny przeczytałam dzisiaj, że ibuprofen szkodzi zarowno kobietom starającym się zajść w ciążę , jak i pogarszają jakość nasienia. Więc jeśli ktoras z was albo waszych partnerów zażywa ten lek przewlekle to lepiej przestać go brać. Mój bierze dosyć często, bo ma chore zatoki i go często głową boli, i tak myślę czy to jest przyczyną że nie możemy zajść [emoji848]
O dzięki wielkie kochana![emoji847][emoji8] My bierzemy czasem na ból głowy [emoji87]
 
Hej dziewczyny ja tak tylko na chwilę ,bo spać mi się chce okrutnie :p dziś 28 Dc ,jutro pewnie zatestuje ale nie nastawiam się bo cały czas mam ten dziwny śluz kawa z mlekiem i to dziwne kłucie więc myślę że jakaś infekcja mnie dopadła . Chciałabym żeby to były objawy na ciążę -wiadomo- ale jakoś czuje że jutro będzie POLSKA BIALO CZEROWNA TEST BIAŁY @CZERWONA :p
I jak tam? Testowałaś?
 
reklama
Dziewczyny przeczytałam dzisiaj, że ibuprofen szkodzi zarowno kobietom starającym się zajść w ciążę , jak i pogarszają jakość nasienia. Więc jeśli ktoras z was albo waszych partnerów zażywa ten lek przewlekle to lepiej przestać go brać. Mój bierze dosyć często, bo ma chore zatoki i go często głową boli, i tak myślę czy to jest przyczyną że nie możemy zajść 🤔
Ja łykam podczas okresu, więc wtedy chyba nie groźny 🤔😉 niestety ale nic innego na mnie nie działa, tylko Ibuprom 🤷‍♀️ takie psychiczne dziwactwo, że nawet ketonal czy też tramadol (miałam po operacji) mi nie pomaga w bólu, a zaaplikuje sobie Ibuprom i przechodzi 🤷‍♀️ całe szczęście rzadko muszę brać 😉 a mój w ogóle nie łyka przeciwbólowyxh🤷‍♀️
 
Do góry