reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wam też się tak dłużą te pierwsze dni cyklu [emoji849] ja już rozkminiam co jeszcze mogę dorzucić do pieca, żeby pomóc tam bardziej [emoji28] jakieś nowe ziółka cus teges ktoś? [emoji6]

Piona. Cd9 i tydzień do płodnych dni ponad i nic nie mogę zrobić :/ dłuży się ze hej


Na dodatek miałam miec jutro badania tej prolaktyny znów powtórzone i odwołali mi przez koronę znow.
 
reklama
HIMOCYSTEINA
Odebrałam wyniki homocysteina i norma to 5-12 a ja mam 10.2.
Niby w normie ale wysoki wynik. Czytałam, że może to być mutacja genu mthfr... Czy któraś miała podobny wynik homocysteiny?

Tak zapewne tak jest. Ja miałam nawet wyższy wynik. Nie powinnaś brać kwasu foliowego ani mieszanych form tylko same foliany do tego dobrze zbadać poziom b12 i brać też metylowana. Ja aktualnie biorę ten kompleks
 

Załączniki

  • Screenshot_20200810_185551_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200810_185551_com.android.chrome.jpg
    139,9 KB · Wyświetleń: 60
Piona. Cd9 i tydzień do płodnych dni ponad i nic nie mogę zrobić :/ dłuży się ze hej


Na dodatek miałam miec jutro badania tej prolaktyny znów powtórzone i odwołali mi przez koronę znow.
Ja 8dc 🥴 z plusów właśnie mi temp spadła 😅 z minusów,jesli owu znów przyjdzie wcześniej to flo mi zwariuje bo będzie miał za mało niskich temp 🙄
 
reklama
Do góry