reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

a ja wam powiem, że dzisiaj jestem zawiedziona :( mąż poszedł spać zanim zdążyłam wrócić z psem....dzisiaj miały być seksy, najbardziej płodne dni marnujemy, bo on wykończony po pracy.
Jutro ma wolne to rano nadrobimy, ale jakoś mi źle teraz.
Człowiek to nie jest maszyna, nie można się zmuszać i nic na siłę, to tylko rodzi frustrację i problemy. Lepiej że nic nie było, jakby miało być wymuszone i mechaniczne.
 
reklama
a ja wam powiem, że dzisiaj jestem zawiedziona :( mąż poszedł spać zanim zdążyłam wrócić z psem....dzisiaj miały być seksy, najbardziej płodne dni marnujemy, bo on wykończony po pracy.
Jutro ma wolne to rano nadrobimy, ale jakoś mi źle teraz.
To zaś mój czy zmęczony czy nie to wiecznie napalony łazi[emoji2370][emoji28][emoji85]
 
Hej dziewczyny ja tak tylko na chwilę ,bo spać mi się chce okrutnie :p dziś 28 Dc ,jutro pewnie zatestuje ale nie nastawiam się bo cały czas mam ten dziwny śluz kawa z mlekiem i to dziwne kłucie więc myślę że jakaś infekcja mnie dopadła . Chciałabym żeby to były objawy na ciążę -wiadomo- ale jakoś czuje że jutro będzie POLSKA BIALO CZEROWNA TEST BIAŁY @CZERWONA :p
 
Hej dziewczyny ja tak tylko na chwilę ,bo spać mi się chce okrutnie [emoji14] dziś 28 Dc ,jutro pewnie zatestuje ale nie nastawiam się bo cały czas mam ten dziwny śluz kawa z mlekiem i to dziwne kłucie więc myślę że jakaś infekcja mnie dopadła . Chciałabym żeby to były objawy na ciążę -wiadomo- ale jakoś czuje że jutro będzie POLSKA BIALO CZEROWNA TEST BIAŁY @CZERWONA :p
Żebyś jednak się zaskoczyła [emoji854][emoji1364][emoji1364]
 
Hej dziewczyny ja tak tylko na chwilę ,bo spać mi się chce okrutnie :p dziś 28 Dc ,jutro pewnie zatestuje ale nie nastawiam się bo cały czas mam ten dziwny śluz kawa z mlekiem i to dziwne kłucie więc myślę że jakaś infekcja mnie dopadła . Chciałabym żeby to były objawy na ciążę -wiadomo- ale jakoś czuje że jutro będzie POLSKA BIALO CZEROWNA TEST BIAŁY @CZERWONA :p
trzymam kciuki. Dziś miałam dużo tego śluzu kawy z mlekiem. W tej chwili już nie mam. Ale i tak się niepokoje. Na szczęście jutro wizyta.
 
trzymam kciuki. Dziś miałam dużo tego śluzu kawy z mlekiem. W tej chwili już nie mam. Ale i tak się niepokoje. Na szczęście jutro wizyta.
Rozumiem niepokój aczkolwiek ja bym mocno się nie martwiła ,czytałam że masz jutro wizytę w planach i myślę że to świetny pomysł , uspokoisz się . Gdybym miała pozytywny test jutro , przyjęłabym że to czopowanie szyjki ale na wizytę jak najbardziej bym poszła żeby się uspokoić bo lekceważyć nie należy niczego . Myślę jednak że to nic złego, gorszy jest stres , trzeba wierzyć że będzie dobrze ,reagować i dbać o siebie :)
 
Rozumiem niepokój aczkolwiek ja bym mocno się nie martwiła ,czytałam że masz jutro wizytę w planach i myślę że to świetny pomysł , uspokoisz się . Gdybym miała pozytywny test jutro , przyjęłabym że to czopowanie szyjki ale na wizytę jak najbardziej bym poszła żeby się uspokoić bo lekceważyć nie należy niczego . Myślę jednak że to nic złego, gorszy jest stres , trzeba wierzyć że będzie dobrze ,reagować i dbać o siebie :)
Wizytę mam zarezerwowana już wcześniej. Zanim o ciąży się dowiedziałam 😂 mniej się już denerwuje, bo dziewczyna na czerwcowych ma podobne uplawy a jest w podobnym poziomie ciąży. Zobaczymy jutro 😁
 
Wizytę mam zarezerwowana już wcześniej. Zanim o ciąży się dowiedziałam 😂 mniej się już denerwuje, bo dziewczyna na czerwcowych ma podobne uplawy a jest w podobnym poziomie ciąży. Zobaczymy jutro 😁
No to ja zaczynam mieć większą nadzieję 🤪 ale przez to kłucie mam wrażenie że to infekcja ,innych objawów żadnych ale takie dziwne pulsowanie już z tydzień a nigdy nawet w ciąży tak nie mialam więc czekam do jutra 😉
 
No to ja zaczynam mieć większą nadzieję 🤪 ale przez to kłucie mam wrażenie że to infekcja ,innych objawów żadnych ale takie dziwne pulsowanie już z tydzień a nigdy nawet w ciąży tak nie mialam więc czekam do jutra 😉
Ja też czułam kłucie. Tak jakby w szyjce macicy. Ale co miesiąc na @ też, więc różnie może być. Ogólnie brzuch nadal mnie pobolewa jak na @ biorę nospe
 
reklama
Sorki dziewczyny że mało mnie tu dziś 14dc niby sluz rozciągliwy przezroczysty ale bez żadnych kłucia w jajnika niestety nic... ale czy już te jajeczkowanie czy w ogóle będzie bo w tym cyklu gin nie dawał szans że będzie także się nie nastawiam ale działamy może on się myli i natura wygra 😁 musiałam trochę odpocząć od tych forumowych starań bo człowiek bardziej się doluje jakoś jak tak wszystko śledzi i wypatruje tych pierwszych objaw.


A tak apropo Dziewczyny tak z ciekawości pytam jeśli tak bardzo wierzycie testom owu to jeśli macie ten peak czy jak to się mówi to pokrywa to się że śluzem płodnym śluzem owulacyjnym??
tu nie chodzi o wiarę, bo test owu nie daje gwarancji, że owulacja nastąpiła, tylko informuje, że organizm się do niej szykuje :) Ale tak, u mnie do tej pory zawsze się pokrywał test ze śluzem płodnym. W tych staraniach dopiero pierwszy cykl stosowania testów za mną. Zawsze opierałam się na obserwacji śluzu, robię to od lat i nawet jak kolejny z rzędu test owulacyjny wychodził mi pozytywny, to po śluzie widziałam, że jest niepłodny. Natomiast pierwszy skok zawsze zahaczał jeszcze o śluz płodny.
 
Do góry