reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kochana ja przy braniu progesteronu Progesterone Besins miałam skrócone cykle z 29 na 22 dniowe i krwawienie trwało około 6 dni (dosyć obfite krwawienia) potem jeszcze dwa dni plamień więc to możliwe, że to wpływ leku na tak szybkie przyjście miesiączki i wydłużenie krwawienia. Złe działanie danego progesteronu, jedynie duphaston mi nie skraca cykli i normalnie wygląda krwawienie.
Dziekuje :yes: umowilam sie do gina ale dopiero na przyszły tydzien.
 
reklama
Byłam dziś na wizycie u endokrynologa, tarczyca mała nie wyczywalna. Przepisała mi tabletki i za 6 tygodni kontrola
DSC_3970.jpeg
 
Byłam dziś na wizycie u endokrynologa, tarczyca mała nie wyczywalna. Przepisała mi tabletki i za 6 tygodni kontrola Zobacz załącznik 987763
No to super że dostałaś już leki. Oby pomogły szybko obniżyć. Kurczę ja już nie pamiętam koedy miałam taka mała dawkę. Ja się lecze już dawka 150 a wynik z 14 marca 2.1 za 3 miesiące od rozpoczęcia nowej paczki leków kontrol tsh czy obniżyło się do max 1.0
 
150? Kurcze to duża dawka, najważniejsze że pomaga. Oby na 3 miesiące była 1.0 [emoji3531] ja zobaczę co za 6 tygodni
No to super że dostałaś już leki. Oby pomogły szybko obniżyć. Kurczę ja już nie pamiętam koedy miałam taka mała dawkę. Ja się lecze już dawka 150 a wynik z 14 marca 2.1 za 3 miesiące od rozpoczęcia nowej paczki leków kontrol tsh czy obniżyło się do max 1.0
 
150? Kurcze to duża dawka, najważniejsze że pomaga. Oby na 3 miesiące była 1.0 [emoji3531] ja zobaczę co za 6 tygodni
No ja muszę zażywać dawkę 150 euthyrox ponieważ jak biorę mniejsza dawkę to TSH mi szybko wzrasta do góry. Dlatego wolę mieć taką dawkę A mam pewność że tsh spada A nie rośnie.
 
Rozumiem. A ponoć tego euthyrox już prawie nie ma w aptekach o temu teraz ten co przepisuja
No ja muszę zażywać dawkę 150 euthyrox ponieważ jak biorę mniejsza dawkę to TSH mi szybko wzrasta do góry. Dlatego wolę mieć taką dawkę A mam pewność że tsh spada A nie rośnie.
 
reklama
Do góry