reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Zamówiłam miliony testów owulacyjnych z allegro i będę robić codziennie. Macie jakieś dobre rady?
A ja czytałam dużo i słyszałam że najlepiej robić testy rano (Nie z pierwszego moczu) i wieczorem.

Jeśli masz regularne miesiączki to nie trzeba robić od początku. Ale jak borykasz się z nieregularnymi okresami to warto robić od początku cyklu aż do ujrzenia pozytywnego testu owulacyjnego.
 
Dla mnie najbardziej optymalny czas to 18-19 [emoji846] ja robie od 8 dc bo nie wiem kiedy co gdzie i jak
No każda robi jak uważa. Ja przy nieregularnych cyklach bym musiała robić dwa razy dziennie od 1dc aż do ujrzenia pozytywnego testu. Dlatego wzięłam się za wyregulowanie okresu A jak już będę miałam minimum 3 miesiące okres regularny to spróbuję z testami owulacyjnymi.
 
Hej kochane, u mnie taka sytuacja:
987740

Czas leci jak szalony, mam wrażenie, że kilka dni temu zaczęłam cykl a tu już druga połowa leci. :)

Jakie macie plany na długi weekend? O ile macie długi weekend,bo ja w piątek do pracy. :p
 
Zamówiłam miliony testów owulacyjnych z allegro i będę robić codziennie. Macie jakieś dobre rady?

Zacznij testować raz dziennie np od 7-10 dc (zalezy jak dlugie miewasz, jak krotkie to wcześniej, jak dlugie to mozesz ciut później) i mozesz pierwsze testy robic raz dziennie o stalej porze (ponoć najlepsza pora jest kolo południa) - tylko nie pij przesadnie przed testem zeby mocz nie byl zbyt rozwodniony. A gdy zaczna Ci juz bardziej ciemniec kreseczki to wtedy testu 2 x dziennie (do południa i wieczorem)
 
Hej kochane, u mnie taka sytuacja:
Zobacz załącznik 987740
Czas leci jak szalony, mam wrażenie, że kilka dni temu zaczęłam cykl a tu już druga połowa leci. :)

Jakie macie plany na długi weekend? O ile macie długi weekend,bo ja w piątek do pracy. :p

Ojj jak tez bym chciala zeby mi ten czas przeleciał zeby już chociaż bylo po @.

Gosia łączę się w bólu ja też w piątek praca
 
Dziewczyny, czy to możliwe żeby wcześniejszy okres (przylazł w 21szym dniu cyklu, jak nigdy :eek:) trwał dłużej niż wcześniejszy, po 2 tygodniach spóźnienia?
Ostatnio dostalam Ultrogestan żeby 'dołożyć' więcej progesteronu. Bo miałam tylko Luteine 50 na kilka dni. Brałam to wszystko łącznie przez 10 dni. Odstawilam, dostałam okres. Pani doktor w kolejnym cyklu kazała zacząć brać progesteron od 16 dnia cyklu, przez 10 dni. Tak też zrobiłam. A tu nagle bum, okres przylazł wcześniej. I myslalam, że będzie krótki.. a tu już piąty dzien i końca nie widać. Co się moglo poprzestawiac?
Jak w tamtym roku bralam progesteron, to wszystko się unormowalo.. bralam, odstawialam i dostawalam @. Po 3miesiecznej kuracji też wszystko w porzadku. A teraz to już naprawde nie wiem co sie dzieje. Jakie mogę zrobić badania? Doradzcie coś prosze..
Kochana ja przy braniu progesteronu Progesterone Besins miałam skrócone cykle z 29 na 22 dniowe i krwawienie trwało około 6 dni (dosyć obfite krwawienia) potem jeszcze dwa dni plamień więc to możliwe, że to wpływ leku na tak szybkie przyjście miesiączki i wydłużenie krwawienia. Złe działanie danego progesteronu, jedynie duphaston mi nie skraca cykli i normalnie wygląda krwawienie.
 
reklama
Hej kochane, u mnie taka sytuacja:
Zobacz załącznik 987740
Czas leci jak szalony, mam wrażenie, że kilka dni temu zaczęłam cykl a tu już druga połowa leci. :)

Jakie macie plany na długi weekend? O ile macie długi weekend,bo ja w piątek do pracy. :p
No leci leci. A ja i jutro i w pt i sobotę niedzielę w pracy więc wolnego u mnie nie widać no chyba że zobaczę dwie kreski na teście :D
 
Do góry