reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Poczekaj jeszcze troszkę i zrób test. Mnie bolał brzuch i piersi jak na @ a nie dostałam. Porąbane że bez skierowania nie można zrobić beta hcg ... Ech ciężka sprawa. Wierzę, że się teraz uda!!
Też mam taką nadzieję a boję się strasznie rozczarowania. Pozostało mi czekać. Czekam max do 40dc jeśli okresu nie będzie to wtedy wykonam test ciążowy i zobaczymy czy w końcu zobaczę dwie piękne kreski na teście.
 
reklama
Też mam taką nadzieję a boję się strasznie rozczarowania. Pozostało mi czekać. Czekam max do 40dc jeśli okresu nie będzie to wtedy wykonam test ciążowy i zobaczymy czy w końcu zobaczę dwie piękne kreski na teście.
Kochana wiara czyni cuda. Ja wszystko bym oddala teraz żeby mieć jakieś wsparcie w ciąży. Ale rozchodze się z mężem jego nic nie interesuje... Najbardziej mi szkoda dziecka które we mnie rośnie. Nie można mieć wszystkiego... Ja wiem że albo teraz albo później będziesz szczęśliwa mamusia! [emoji8][emoji8]
 
Kochana wiara czyni cuda. Ja wszystko bym oddala teraz żeby mieć jakieś wsparcie w ciąży. Ale rozchodze się z mężem jego nic nie interesuje... Najbardziej mi szkoda dziecka które we mnie rośnie. Nie można mieć wszystkiego... Ja wiem że albo teraz albo później będziesz szczęśliwa mamusia! [emoji8][emoji8]
Dziękuję kochana za te miłe słowa. Poradzisz sobie bez męża. Lepiej być samej z dzieckiem niż żeby dziecko musiało słuchać kłótni rodziców i żebyś się denerwowala. Poradzisz sobie sama z dzieckiem i napewno będziesz super mama. A który już masz tydzień ciąży?
 
Dziękuję kochana za te miłe słowa. Poradzisz sobie bez męża. Lepiej być samej z dzieckiem niż żeby dziecko musiało słuchać kłótni rodziców i żebyś się denerwowala. Poradzisz sobie sama z dzieckiem i napewno będziesz super mama. A który już masz tydzień ciąży?
Mam taką nadzieję, że sobie poradę najgorsze że w takim czasie nie mogę się przytulić. Takich przyziemnych rzeczy mi brakuje. Już 17 za chwilę 18 strasznie ten czas leci.
 
Mam taką nadzieję, że sobie poradę najgorsze że w takim czasie nie mogę się przytulić. Takich przyziemnych rzeczy mi brakuje. Już 17 za chwilę 18 strasznie ten czas leci.
Rozumiem Cię. Wszystko się ułoży. Trzymam kciuki za Ciebie. To jeszcze trochę i będziesz miała swojego szkraba przy sobie. Życzę Ci tego i dużo zdrówka życzę dla Was A dla Ciebie życzę dużo wytrwałości abyś sobie poradziła.
 
Ja ważę 81-85 przy 171 cm
Cholera wie ile ważę, bo taki potrafi być rozstrzał w przeciągu dwóch tygodni
Czyli też coś jest nie tak, że tak waga lata albo ona zepsuta albo nie wiem

No to ja niewiele mniej od Ciebie bo 75 kg przy 170 cm wzrostu... i nie uważam tego za przeszkodze w zachodzeniu w ciążę (i ani nie slyszalam takiego konentarza od swojej gin jak wspomnialam ze planuje starac sie o ciążę, ani od kumpeli ktora jest dietetyczka) wiec niech sie ten twój lekarz puknie w nos i zacznie szukac prawdziwych powodów.
 
Kochana z tego wynika że każda kobieta powinna być szczupła. Powiem wam ciekawostkę. Mam koleżankę w DE jest teraz w drugiej ciąży będzie rodzic w sierpniu. Przed ciaza wazylam około 50 kg przed ta i przed pierwszą i pierwsza córkę urodziła miesiąc wcześniej A teraz druga też mam zagrożona przed wczesnym porodem. Więc gołym okiem widać że kobiety chude też rodzą wcześniak mają problem z ciśnieniem i dość często mają cukrzyce ciążowa. Więc na to nie ma reguły.

Prawda, moja koleżanka ze studiow ktora jest chudzinka, przez całą ciążę walczy z cukrzyca ciążowa.
 
Prawda, moja koleżanka ze studiow ktora jest chudzinka, przez całą ciążę walczy z cukrzyca ciążowa.
Szkoda że lekarze nie chcą w takie rzeczy wierzyć. Albo po prostu wiedzą o tym A takim podejściem zmuszają do odchudzania. Tylko żeby to było takie łatwe.

Niestety przytyć idzie szybko w nie których przypadkach ale schudnąć już nie. Niestety w moim przypadku sama dieta nie pomoże A u mnie wysiłek fizyczny jest wykluczony w dużych ilościach.

Brak słów.
 
reklama
Rozumiem Cię. Wszystko się ułoży. Trzymam kciuki za Ciebie. To jeszcze trochę i będziesz miała swojego szkraba przy sobie. Życzę Ci tego i dużo zdrówka życzę dla Was A dla Ciebie życzę dużo wytrwałości abyś sobie poradziła.
Dziękuję kochana[emoji8] już się nie mogę doczekać aż swoje dziecko przytulę, będzie to miłość pewnie nie do opisania, jedyną taką w życiu. Moja mama mi zawsze powtarza, że nikt tak nie przytuli jak wlasne dziecko :)
 
Do góry