reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nigdy na to nie zwróciłam uwagi, nigdy takie nie były więc się trochę zdziwiłam. No chyba że już podświadomie szukam sobie jakiś objawów haha
Ja mam tak zawsze. Przed @ żyły widać u mnie bardziej na całym ciele. ;) Ale to ponoć jeden z pierwszych objawów ciąży, więc różnie może być. Życzę Ci tego z całego serca! :)
 
reklama
Nigdy na to nie zwróciłam uwagi, nigdy takie nie były więc się trochę zdziwiłam. No chyba że już podświadomie szukam sobie jakiś objawów haha
Niestety tez tak może być, z tym wmawianiem sobie. Problem jest w tym, że to co jest objawem PMS może być objawem ciąży. Tak jak pisałam wcześniej u mnie pojawił się ten ból po owu, ale to był mój pierwszy cykl stymulowany clo, dzięki któremu udało się wyhodować jeden pęcherzyk dominujący. Nawet nie ludzilam się, że się udało. Pytałam o te bóle tutaj na forum, bo po kilku miesiącach cykli bezowulacyjnych nie wiedziałam czy to dobry znak czy nie. Dziewczyny nspisaly, że to oznacza, że jajniki i macica prawidłowo pracuje i z tego się cieszyłam. Ze po prostu organizm wraca do normy. A tu bum, proszę. Okazało się, że te bóle mogły być ciążowe. Sutki zaczęły mnie boleć dopiero ok 4 tc, a całe piersi zrobiły się tkliwe i intensywnie zylaste dopiero dobre 2 tygodnie temu. Wiem jak to jest ciężko czekać. Trzymam kciuki za Ciebie i życzę dużo cierpliwości do dnia @. Oby nie przylazla. :D
 
No u Nas to zadne nie odpuszcza.. albo on powie przepraszam i uwaza ze ja powinnam rowniez.. choc to on nabroil.. ale tak to z chlopami jest ;) bedzie co bedzie.. raczej za bardzo sie kochamy zeby moglo to jakos bardzo zawazyc na zwiazku ;) a 2 dni odetchniecia nikomu nie zaszkodzą ;)

A my też dwa barany więc czasem jest ciężko ale najważniejsze że się kochamy
 
Czy któraś z was miała tak że przed @ strasznie na piersiach żyły było widać? Pierwszy raz zauważyłam żeby aż taak
Ja zauważyłam bardziej widoczne żyły w poprzednim miesiącu i myślałam że w końcu się udało niestety u mnie klapa A żyły nadal są mocno widoczne nawet jak ubiorę bluzkę z dekoltem to żyły wystawaja. Prędzej tego nie miałam. Też nie wiem o co chodzi.
 
reklama
Do góry