reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja nie testowałam. Czekam jeszcze do wtorku rana. Jak nie będzie miesiączki to zatestuje w środę z samego rana. Test ciążowy już czeka. Jeszcze się zastanawiam nad tym żeby zatestowac dopiero w sobotę jeśli miesiączka nie przyjdzie wtedy będzie 7 dni jak się spóźnia
 
reklama
Mnie nie boli nic mi nic nie dolega ale miesiączki też brak ale dopiero dzisiaj 1 dzień spóźnienia. Ile się tobie już spóźnia?
 
Mi też w grudniu miesiączka się spóźniła 7 dni i przyszła na 7 dzień. Dlatego chce poczekać z testowaniem. Mi już się 6 cykl z rzędu spóźnia między 4-7 dni. Nie wiem z jakiego powodu. Zawsze jak mi się spóźniala @ to jeden cykl i potem wracała do normy na parę miesięcy i znowu się spóźniła kilka dni. A teraz od grudnia aż do teraz się spóźnia w każdym cyklu. Nigdy tak nie miałam.
 
Ja powinnam dostać dziś @ chyba że licząc że się ostatnio spóźnila 3 dni to za jakieś 3 dni.. Ale z owulacji wynika że dziś. Piersi mnie bolą jeszcze. Jeszcze się łudze że może coś.. Eh..
 
No ja jednak z testowaniem poczekam do przyszłej niedzieli do rana. Jeśli nie będzie miesiączki to zatestuje. Najdłużej mi się @ spóźniła 7 dni w grudniu to było pierwszy raz takie duże opóźnienie. W poprzednim cyklu spóźniła mi się 4 dni więc zobaczę może dostanę w środę miesiączke to będzie 34 dc. Z tego co mi wiadomo to TSH I Prolaktyne mam w normie więc to nie jest powód opóźnienia się @ przez 6 cykli z rzędu.
 
reklama
Do góry