reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jak tam kochane u Was?? Długo mnie tu nie było a tu już koniec 32 tygodnia. Zaczynam pomału prac ubranka itp. Wczoraj byliśmy po komode. W poniedziałek jadę po resztę wyprawki. Po świętach mam zamiar się pakować do szpitala. I pozostanie nam czekanie. Na małą
Cudownie ❤️ Czekamy razem z Tobą na rozwiązanie ❤️
 
reklama
Drogie kobietki, czy wiecie może co mogę zastosowac na ból głowy? Od południa tak mnie rozbolala, że coś nie do opisania. Oczywiście nie biore żadnych leków i tak się męczę. W dodatku mamy dzis jeszcze gości i muszę trochę w domu ogarnąć. W ogóle chodzę jak zombie. Jestem ciągle nie wyspana, do łazienki w nocy wstaje 2-3 razy, gdzie wcześniej przesypialam całą noc, no i poranne mdłości. No cóż, czego się nie znosi dla tego brzdąca :D
 
13 dc i dziś test owulacyjny pokazał dwie piękne grube krechy więc żel i trzeba działać :D od wtorku mam brać duphaston więc mam nadzieję że coś się wykluje :D
 
Drogie kobietki, czy wiecie może co mogę zastosowac na ból głowy? Od południa tak mnie rozbolala, że coś nie do opisania. Oczywiście nie biore żadnych leków i tak się męczę. W dodatku mamy dzis jeszcze gości i muszę trochę w domu ogarnąć. W ogóle chodzę jak zombie. Jestem ciągle nie wyspana, do łazienki w nocy wstaje 2-3 razy, gdzie wcześniej przesypialam całą noc, no i poranne mdłości. No cóż, czego się nie znosi dla tego brzdąca :D

Mozesz spokojnie nawet 2x Apap zwykły brać.
 
reklama
Ja odkąd nie mierzę to jest mi lżej, nie nastawiam się i czekam. Ale zaczynam rozpoznawać bez temperatury kiedy zbliża się owu, sutki bolą i jajniki kłują i śluz typowe białko jaja i mąż przystojniejszy niż zwykle i taki bardziej apetyczny, a jaka zła chodzę bo mam ochotę a muszę np w pracy siedzieć [emoji14]
Nie wiem kiedy dokładnie była owulacja, strzelam, że jakieś 4-5 dni temu. I czekam do @, bo mąż chorował i nadal choruje chociaż leci na antybiotyku więc mogło nic nie wyjść.
Wczoraj mnie zapytał co bym zrobiła gdyby się okazało, że nie możemy mieć dzieci. Trochę mnie martwi, że tak mu już to na psychę siada, że roztacza czarne wizje... ledwie 5 cs, no może nie tak dokładny jak cztery poprzednie ale chciałam choć jeden cykl wyluzować...
 
Do góry