reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A ja w tym cyklu kompletnie olewam, nie mierzę, nie testuję owu, nie robię nic kompletnie i powiem szczerze, że tak dobrze to się dawno nie czułam :D jeszcze urlop teraz mam no to żyć nie umierać :D
Jedyne co to może mocniej przy plodnym sluzie podziałamy ;)

Też mam taki plan, no ale że ja tak chce to nie oznacza że mój M też tego będzie akurat chciał.
 
reklama
A ja byłam dzisiaj na becie i mam 1312 [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Ojojoj cudnie, gratulacje! :)

Miałam odstawiac luteine po 10 dniach brania i dla pewności w 26 dc zrobiłam test na wypadek gdyby wyszedł pozytywny to byłabym ja dalej. Wyszedł negatywny. Ale Zastanawiam się jeszcze czy to nie za wcześnie, bo są przypadki, że kreska widoczna jest nawet do paru dni po spodziewanej @ .
Luteine odstawiłam i teraz myślę sobie że już chyba tylko organizm może mi utrzymać ewentualne zapłodnienie. Czy po luteinie tak samo jak po duphastonie w ciągu 3 dni nadejdzie okres? Miałam regularne cykle i owu. Dziś jest 2 dzień po.
 
Cześć, u mnie 31 dc, a @ nadal brak. Chyba zjadłam coś niedobrego wczoraj, niedobrze mi się dziś rano zrobiło... Brzuch boli jak na @, ale piersi nie bolą. Jajnik jeden pobolewa. Wczoraj przy okazji aplikowania sobie macmiror zbadałam szyjkę- wg mnie jest nisko, twarda i zamknięta.
@Morphi obie czekamy na nią ;)
@Jivka daj znać jak betka :)
@Dżasta1111 Ty uważaj na siebie przy tej przeprowadzce, nie dźwigaj niczego :*
 
A ja w tym cyklu kompletnie olewam, nie mierzę, nie testuję owu, nie robię nic kompletnie i powiem szczerze, że tak dobrze to się dawno nie czułam :D jeszcze urlop teraz mam no to żyć nie umierać :D
Jedyne co to może mocniej przy plodnym sluzie podziałamy ;)
To tak samo jak ja :) i jestem mi jakoś tak lekko :D
 
Dziewczyny, pilnie potrzebna pomoc :) Zabrakło dzieci do badań mgr (zbyt mało 3- latków). Czy ktoś ma 3- latka w domu i może wypełnić kwestionariusz?
Będę wdzięczna.
 
Dziewczyny, pilnie potrzebna pomoc :) Zabrakło dzieci do badań mgr (zbyt mało 3- latków). Czy ktoś ma 3- latka w domu i może wypełnić kwestionariusz?
Będę wdzięczna.

Zrobione :)
 
Ktora z was uzywala testów owulacyjnych z allegro? Jak robilyscie to byly 2 wyraźne krechy czy nie koniecznie? Bo dzisiaj moj 17 dc i jakos slaba krecha :( a moze sie przesunie ..albo jej nie będzie.
To jest zdjęcie moich testow od 13 dc,tam jest 3 dni brak bo białe testy wychodziły i gdzies je zapodzialam. ostatni jest z dzisiaj
PART_1553512292279.jpeg
PART_1553512293018.jpeg
 
Ktora z was uzywala testów owulacyjnych z allegro? Jak robilyscie to byly 2 wyraźne krechy czy nie koniecznie? Bo dzisiaj moj 17 dc i jakos slaba krecha :( a moze sie przesunie ..albo jej nie będzie.
To jest zdjęcie moich testow od 13 dc,tam jest 3 dni brak bo białe testy wychodziły i gdzies je zapodzialam. ostatni jest z dzisiajZobacz załącznik 955491Zobacz załącznik 955492
Negatywne. Ja też robiłam te z allegro i wychodziła mi druga kreska mocniejszego koloru niż ta testowa. Raz nawet wyszła prawie czarna taka ciemna była. :) Zawsze robiłam je około godziny 18-19 i starałam się 2-3h wcześniej nie pić i nie sikać :) Może masz późną owulację? Rób dalej :)
 
ale już nie raz czytałam, że dziewczynom te testy z allegro nigdy nic nie wykazują. Chwaliły te z "domowe labolatorium"
 
reklama
Ktora z was uzywala testów owulacyjnych z allegro? Jak robilyscie to byly 2 wyraźne krechy czy nie koniecznie? Bo dzisiaj moj 17 dc i jakos slaba krecha :( a moze sie przesunie ..albo jej nie będzie.
To jest zdjęcie moich testow od 13 dc,tam jest 3 dni brak bo białe testy wychodziły i gdzies je zapodzialam. ostatni jest z dzisiajZobacz załącznik 955491Zobacz załącznik 955492
Ja używałam. U mnie zawsze wychodziły 2 kreski
 
Do góry