reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A może powtórz test? Przez 4 dni dużo może się zmienić
No jeśli do poniedziałku nie dostanę to zrobię ten test..Aczkolwiek dziwne że 14 dni po owulacji test o czułości 10 nic nie pokazał mimo że był robiony po południu... Nie nastawiam się na nic bo za dużo zawirowań z cyklami miałam
Bardziej martwię się że jakiś podwyższony hormon coś blokuje :-(
 
reklama
No jeśli do poniedziałku nie dostanę to zrobię ten test..Aczkolwiek dziwne że 14 dni po owulacji test o czułości 10 nic nie pokazał mimo że był robiony po południu... Nie nastawiam się na nic bo za dużo zawirowań z cyklami miałam
Bardziej martwię się że jakiś podwyższony hormon coś blokuje :-(
Nawet te czule testy lepiej robić z rana. Poziom HCG z dnia na dzień może się zmieniać więc możliwe, że w poniedziałek test już wykryje :)
 
Dziewczyny, bo u mnie ten ovarin chyba pobudził apetyt... masakra - przytyłam 1.5kg :( a czytałam opinie to wiele dziewczyn pisalo, ze przytyły po tym:(( jestem załamana
 
5 dni do okresu .... Ciągle bolą jajniki jak jeden tak i drugi .... Chyba znowu się nie udało. Powoli tracę nadzieję :( niby wszytko ok a w ciążę zajść sie nie da.
 
reklama
To tak jak u mnie :/

Ręce już opadają :( a jak słyszę że trzeba odpuścić i się nie nakręcać to mnie najbardziej wkurza. Dlatego z nikim nie rozmawiam na temat starań. Bo jak mam się nerwowac to wolę się nie odzywać. Chociaż tutaj mogę powiedzieć co mnie męczy i mnie zrozumiecie :)
 
Do góry