reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ann89 już wielokrotnie pisałam swoją historie. U mnie według om był 7 tydzień a wedluģ usg 5.
Mowili, że to puste jajo dali skierowanie do szpitala, odczekałam 2 tyg i było serduszko. Moj gin mówi, że organizm kobiecy to nie matematyka. Mogłaś mieć owu później. Nie rozumiem skad pomysl ciazy pozamacicznej i brak nadzieji... moja siostra była w pozamacicznej i mówi że to straszntly ból jajowodu. Badz dobrej myśli. Wierze, że będzie ok.
Mi tutaj wtedy dziewczyny bardzo pomogły zwłaszcza Dagaa. Ja bym zrobiła chyba w pn w tym samym laboratorium. Wyniki z roznych mogą nie być miarodajne
tak jak piszesz.. beta tylko i wylacznie w tym samym labo zeby byla miarodajna.
 
reklama
Wiecie co sie stalo ? Jechalismy wczoraj do sklepu meblowego szukajac stolu z krzeslami... Cos nam w aucie zaczelo lekko pukac. Moj jest z zawodu i pasji mechankiem.. Dlubie w wolnych chwilach i wyczulony na kazde stukniecie pukniecie. Dzis jechalismy znow bo zdecydowalismy sie co kupujemy.. I te auto strasznie trzeslo i pukalo az mi nogi podskakiwaly. Moj sie zalamal ze kolejne koszty.. Wiecie co sie okazalo?? Ze jedno kolo jest odkrecone?? Tak nagle z dnia na dzien samo sie odkrecilo? Mysle czy jest sens jechać na policje czy moga sprawdzic monitoring.. Ciezka sprawa bo w Polsce reaguje sie dopiero jak cos sie stanie nie za wczasu. I albo to jakas lobuzerka albo syn tej babki co wam kiedys pisalam ze mam z nia klopot krzyczy na nasze dzieci i zmusza do zabaw z jej corka.
Nie mieści mi się to w glowie. Jechalismy wszyscy razem...cale szczęście ze M ostrozny i zaraz zareagowal.
No normalnie szok. Całe szczęście że Wam się nic nie stało. Jak ja bym dorwala tego imbecyla co coś takiego zrobił to nogi z d...py bym chyba wyrwała.
 
O kurczę to dobrze, że nie doszło tragedii, jak macie monitoring to ja bym to mimo wszystko zgłosiła... Bo nigdy nic nie wiadomo..
wwidzisz to jest monitoring miejski ze skrzyzowwania obok. jest szansa ze ujał sprawce ale kolega mi napisal ze nic nie zrobia, nikt tego nie sprawdzi o ile zgloszenie w ogole przyjma.. a jesli przyjma to po 3 dniach umorzą bez kiwniecia palcem w tej sprawie.
 
Matko jak dobrze ze nic sie nie stało...[emoji20]A o jakie pytalas ? Przeciez jest wiele roznych testów, roznych firm i czułości...[emoji57]

Pytałam ogólnie,który test będzie najbardziej czuły a ona powiedziała ze są jednakowe bo firmy skupują u jednego producenta i naklejają te same paski.. nie znam się na tym niestety
 
reklama
Do góry