reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja tez nadal czekam na ten cudowny dzień i dwie kreski. Byłam dziś w aptece i pytałam o testy i pani powiedziała ze niema testów czulszych ze jest jedna firma która sprzedaje paski i wszyscy do to samo kupują [emoji848] nie zaglebialam się w temat także nie wiem jaka prawda ale testu nie kupiłam wstrzymam się do spodziewanej @.
 
reklama
Wiecie co sie stalo ? Jechalismy wczoraj do sklepu meblowego szukajac stolu z krzeslami... Cos nam w aucie zaczelo lekko pukac. Moj jest z zawodu i pasji mechankiem.. Dlubie w wolnych chwilach i wyczulony na kazde stukniecie pukniecie. Dzis jechalismy znow bo zdecydowalismy sie co kupujemy.. I te auto strasznie trzeslo i pukalo az mi nogi podskakiwaly. Moj sie zalamal ze kolejne koszty.. Wiecie co sie okazalo?? Ze jedno kolo jest odkrecone?? Tak nagle z dnia na dzien samo sie odkrecilo? Mysle czy jest sens jechać na policje czy moga sprawdzic monitoring.. Ciezka sprawa bo w Polsce reaguje sie dopiero jak cos sie stanie nie za wczasu. I albo to jakas lobuzerka albo syn tej babki co wam kiedys pisalam ze mam z nia klopot krzyczy na nasze dzieci i zmusza do zabaw z jej corka.
Nie mieści mi się to w glowie. Jechalismy wszyscy razem...cale szczęście ze M ostrozny i zaraz zareagowal.
O kurczę to dobrze, że nie doszło tragedii, jak macie monitoring to ja bym to mimo wszystko zgłosiła... Bo nigdy nic nie wiadomo..
 
Wiecie co sie stalo ? Jechalismy wczoraj do sklepu meblowego szukajac stolu z krzeslami... Cos nam w aucie zaczelo lekko pukac. Moj jest z zawodu i pasji mechankiem.. Dlubie w wolnych chwilach i wyczulony na kazde stukniecie pukniecie. Dzis jechalismy znow bo zdecydowalismy sie co kupujemy.. I te auto strasznie trzeslo i pukalo az mi nogi podskakiwaly. Moj sie zalamal ze kolejne koszty.. Wiecie co sie okazalo?? Ze jedno kolo jest odkrecone?? Tak nagle z dnia na dzien samo sie odkrecilo? Mysle czy jest sens jechać na policje czy moga sprawdzic monitoring.. Ciezka sprawa bo w Polsce reaguje sie dopiero jak cos sie stanie nie za wczasu. I albo to jakas lobuzerka albo syn tej babki co wam kiedys pisalam ze mam z nia klopot krzyczy na nasze dzieci i zmusza do zabaw z jej corka.
Nie mieści mi się to w glowie. Jechalismy wszyscy razem...cale szczęście ze M ostrozny i zaraz zareagowal.
Matko jak dobrze ze nic sie nie stało...[emoji20]
Ja tez nadal czekam na ten cudowny dzień i dwie kreski. Byłam dziś w aptece i pytałam o testy i pani powiedziała ze niema testów czulszych ze jest jedna firma która sprzedaje paski i wszyscy do to samo kupują [emoji848] nie zaglebialam się w temat także nie wiem jaka prawda ale testu nie kupiłam wstrzymam się do spodziewanej @.
A o jakie pytalas ? Przeciez jest wiele roznych testów, roznych firm i czułości...[emoji57]
 
Wiecie co sie stalo ? Jechalismy wczoraj do sklepu meblowego szukajac stolu z krzeslami... Cos nam w aucie zaczelo lekko pukac. Moj jest z zawodu i pasji mechankiem.. Dlubie w wolnych chwilach i wyczulony na kazde stukniecie pukniecie. Dzis jechalismy znow bo zdecydowalismy sie co kupujemy.. I te auto strasznie trzeslo i pukalo az mi nogi podskakiwaly. Moj sie zalamal ze kolejne koszty.. Wiecie co sie okazalo?? Ze jedno kolo jest odkrecone?? Tak nagle z dnia na dzien samo sie odkrecilo? Mysle czy jest sens jechać na policje czy moga sprawdzic monitoring.. Ciezka sprawa bo w Polsce reaguje sie dopiero jak cos sie stanie nie za wczasu. I albo to jakas lobuzerka albo syn tej babki co wam kiedys pisalam ze mam z nia klopot krzyczy na nasze dzieci i zmusza do zabaw z jej corka.
Nie mieści mi się to w glowie. Jechalismy wszyscy razem...cale szczęście ze M ostrozny i zaraz zareagowal.
Ja pierdziele... Co to się dzieje. Dobrze, że nic się nie stało. Ja miałam podobnie tyle, że my dawaliśmy auto do naprawy i nie dokręcili nam koła... U mechanika... I było tak luźne że chwila i by wyleciało. Nie wiem jak mogli tego nie zauważyć... I też jechaliśmy i coś się działo
 
Napisalam do kolego policjanta... Odpowiedź mnie zabiła... Serio w Polsce musi sie cos stac by ktos ruszyl dupe. .
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-27-18-14-58-684_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2018-10-27-18-14-58-684_com.android.mms.jpg
    137,3 KB · Wyświetleń: 100
Ann89 już wielokrotnie pisałam swoją historie. U mnie według om był 7 tydzień a wedluģ usg 5.
Mowili, że to puste jajo dali skierowanie do szpitala, odczekałam 2 tyg i było serduszko. Moj gin mówi, że organizm kobiecy to nie matematyka. Mogłaś mieć owu później. Nie rozumiem skad pomysl ciazy pozamacicznej i brak nadzieji... moja siostra była w pozamacicznej i mówi że to straszntly ból jajowodu. Badz dobrej myśli. Wierze, że będzie ok.
Mi tutaj wtedy dziewczyny bardzo pomogły zwłaszcza Dagaa. Ja bym zrobiła chyba w pn w tym samym laboratorium. Wyniki z roznych mogą nie być miarodajne
 
reklama
Betii35 dzięki że o mnie pomyślałaś jest mi bardzo miło. Część wam wszystkim co u mnie moje szczęście nie trwało długo bo straciłam moja fasoleczke :( nie umiem sie do teraz pozbierać takiego stresa miałam jak szłam na USG zobaczyłam jak serduszko biło z radości płakałam A po tygodniu mocny ból w udach brzuchu krwawienie i po wszystkim :( ech dziewczyny nawet nie chce mi się o tym pisać :( .
Bardzo mi przykro[emoji22] [emoji22] Wyrazy współczucia. A czy wiesz może co było przyczyną straty?
 
Do góry