reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@PatPatPat @raz_dwa_trzy Dziekuje. Ale nie wiem czemu nie wierze w to. I boje sie ze bedzie tak jak za pierwszym razem ze ciaza byla a pozniej nie. Kiedy trzeba isc na wizyte? to moja pierwsza ciaza. I oczywiscie zaczeam sie stresowac bo zaczelam analizowac co robilam po owulucaji. Wiec bylam na weselu gdzie nie szczedzilam alkoholu. I wczoraj wypilam pół piwa:( bo jak zaczal bolec brzuch to juz myslalam ze na miesiaczke. ehh:(
 
reklama
Ale krechy [emoji7][emoji7][emoji7] ja nie mialam nawet az takich z porannego moczu w 30dc [emoji1]
Gratulacje [emoji8] który cykl ?
Wiec tak to 3 cykl starania. W pierwsyz cyklu byla ciaza biochemiczna. W 2 zupelnie nic. W tym niby test pokazuje ze jest ok ale nie ciesze sie dopoki nie pojde do lekarza. Wyjechalismy w tym cyklu na wakacje. Specjalnie tak ustawilam wakacje zebym miala tam owulacje. NIe chcialam sie stresowac praca. Chociaz brzuch bolala jak na okres. Dzisiaj w nocy o 6 sie obudzilam i czulam dziwny bol takie rozciaanie w brzuchu to nie byl bol jak na miesiaczke wiec dlatego polecialam po test. Ciesze sie bardzo ale nie wiem czemu nie w pelni. Ze nie umiem uwierzyc.
 
@PatPatPat @raz_dwa_trzy Dziekuje. Ale nie wiem czemu nie wierze w to. I boje sie ze bedzie tak jak za pierwszym razem ze ciaza byla a pozniej nie. Kiedy trzeba isc na wizyte? to moja pierwsza ciaza. I oczywiscie zaczeam sie stresowac bo zaczelam analizowac co robilam po owulucaji. Wiec bylam na weselu gdzie nie szczedzilam alkoholu. I wczoraj wypilam pół piwa:( bo jak zaczal bolec brzuch to juz myslalam ze na miesiaczke. ehh:(
Nie przejmuj się, że pilaś jakiś czas temu bo dzidzia jeszcze nie jest z Tobą połączona [emoji4] leć w poniedziałek zrobić betę i się nie stresuj
 
Nie przejmuj się, że pilaś jakiś czas temu bo dzidzia jeszcze nie jest z Tobą połączona [emoji4] leć w poniedziałek zrobić betę i się nie stresuj
OK zrobie jak mowicie. Ale wlasnie co do tych kresek. To ez mi sie wydaje dziwne ze w 25 dniu cyklu takie wyszly ale ja mam cyl 26 dniowy. Jeszcze mam dwa testy. Zrobie jutro z porannego moczu.
 
@PatPatPat @raz_dwa_trzy Dziekuje. Ale nie wiem czemu nie wierze w to. I boje sie ze bedzie tak jak za pierwszym razem ze ciaza byla a pozniej nie. Kiedy trzeba isc na wizyte? to moja pierwsza ciaza. I oczywiscie zaczeam sie stresowac bo zaczelam analizowac co robilam po owulucaji. Wiec bylam na weselu gdzie nie szczedzilam alkoholu. I wczoraj wypilam pół piwa:( bo jak zaczal bolec brzuch to juz myslalam ze na miesiaczke. ehh:(
Tym ze wypilas nic sie nie martw [emoji6] ja dzien przed testem pilam winko bo tez bylam pewna ze @ przyjdzie [emoji6]
Mozesz isc w poniedziałek na bete [emoji6] do lekarza jesli wszystko jest ok yo najlepiej 6/7tc bo wczesniej nie za wiele zobaczysz [emoji6]
OK zrobie jak mowicie. Ale wlasnie co do tych kresek. To ez mi sie wydaje dziwne ze w 25 dniu cyklu takie wyszly ale ja mam cyl 26 dniowy. Jeszcze mam dwa testy. Zrobie jutro z porannego moczu.
A wiesz kiedy mialas owulacje ? [emoji6] pewnie byla wcześnie i stada takie krechy [emoji6]
 
@PatPatPat @raz_dwa_trzy Dziekuje. Ale nie wiem czemu nie wierze w to. I boje sie ze bedzie tak jak za pierwszym razem ze ciaza byla a pozniej nie. Kiedy trzeba isc na wizyte? to moja pierwsza ciaza. I oczywiscie zaczeam sie stresowac bo zaczelam analizowac co robilam po owulucaji. Wiec bylam na weselu gdzie nie szczedzilam alkoholu. I wczoraj wypilam pół piwa:( bo jak zaczal bolec brzuch to juz myslalam ze na miesiaczke. ehh:(
Ja kochana nie wiedziałam o ciąży i na początku ciąży zaliczyłam wesele, imprezę, urodziny dziadków. I wszystko było w porządku, beta rosła w siłę, na każdym USG wszystko jest dobrze. Znam tyle dziewczyn co nie wiedziały a piły, czy to nawet w swoje urodziny a potem zrobiły testy i pozytywny. I wszystko było dobrze. Nawet czytałam mameginekolog, w książkach i wpływ miałoby na dzidzie gdybyś piła świadomie całą ciążę.
 
Tym ze wypilas nic sie nie martw [emoji6] ja dzien przed testem pilam winko bo tez bylam pewna ze @ przyjdzie [emoji6]
Mozesz isc w poniedziałek na bete [emoji6] do lekarza jesli wszystko jest ok yo najlepiej 6/7tc bo wczesniej nie za wiele zobaczysz [emoji6]A wiesz kiedy mialas owulacje ? [emoji6] pewnie byla wcześnie i stada takie krechy [emoji6]
Oddalam W tym cyklu mezowi moj kalendarzyk. Powiedzialam ze nie chce wiedziec. Zeby on zadbal o to zebysmy sie kochali w te dni. Ale teraz mogla sprawdzic kalendarzyk na spokojnie. Wedlug kalendarzyka owulacja byla 14.10 ale nie mierzylam temperatura i nie sprawdzalam testami owulacyjnymi. wiec 2 tygodnie temu. Zaczelam sie teraz martwic ze w tym dniu az takie kresych. Zeby sie nie okazalo ze cos jest nie tak. Ze beta np. bardzo wysoka.
 
Moja ciocia starała się kilkanaście lat dobrych i już odpuściła a była na wakacjach i też wypiła. Wróciła z wakacji zrobiła test i pozytywny i też się bała. Ale wszystko było naprawdę dobrze. Jest naprawdę różnica między świadomym piciem w ciąży paleniem kiedy już się wie o dzidzi a kiedy naprawdę nie mamy pojęcia. Ja nie wiedziałam, że zaszłam, nie miałam objawów takich praktycznie. Jedynie @ się spóźniała ale też nie wiedziałam kiedy mam termin bo miałam dwa wcześniejsze cykle tak rozregulowane i w 40 dc dopiero się dowiedziałam o ciąży
 
Oddalam W tym cyklu mezowi moj kalendarzyk. Powiedzialam ze nie chce wiedziec. Zeby on zadbal o to zebysmy sie kochali w te dni. Ale teraz mogla sprawdzic kalendarzyk na spokojnie. Wedlug kalendarzyka owulacja byla 14.10 ale nie mierzylam temperatura i nie sprawdzalam testami owulacyjnymi. wiec 2 tygodnie temu. Zaczelam sie teraz martwic ze w tym dniu az takie kresych. Zeby sie nie okazalo ze cos jest nie tak. Ze beta np. bardzo wysoka.
Sam kalendarzyk to wiesz...[emoji6] owu mogla byc wcześniej [emoji6] ja bym sie na twoim miejscu nie martwila tymi kreskami [emoji6] sa super takie jak powinny byc [emoji6] beta tez lepiej zeby byla wysoka niz niska [emoji6]
Moja kolezanka chyba w 28dc miala grubsze krechy niz ty i tego samego dna beta wynosila ponad 11 tysięcy i wszystko było i jest super [emoji6]
 
reklama
U mnie dzis 24dc. Obudzilam sie z takim bolem brzucha i plecow ze bylam pewna ze @ przyszla. Juz bym chciala by bylo po terminie spodziewanej @ by wiedziec na czym stoje.
@Fleur86 a ja wciaz 3 mam kciuki by @ nie przyszla[emoji110][emoji110]
Kasia zaczynasz mieć objawy identyczne jak moje... Na kilka dni przed planowaną miesiączką bolał mnie tak samo mocno brzuch, że myślałam że to @ a tu nic... I jak już wiesz zobaczyłam w terminie planowanej @ dwie śliczne kreski [emoji4] wierzę że historia lubi się powtarzać [emoji4] 3mam kciuki!
 
Do góry