reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nie do wiary jak ta ciąża na mnie wplywa. Ja juz jestem wyspana:p
Dziewczyny czy wy też juz sikacie w nocy? Ja nie wytrzymuje i mnie wybudza..
 
reklama
Nie, ale jest blisko więc ciąży z tego nie będzie raczej. U mnie 36,69 to już tak na @. Objawy wszelkie minęły. Delikatnie kłuje mnie jakby na środku macicy. [emoji848] Ale tylko czasem. więc nie wróżę nic konkretnego.
A moze jednak bedzie ? [emoji6] poki nie spadła całkiem ponizej lini to nie przekreslaj cyklu [emoji6] dobrze pamiętam ze ty jakos 28.08 mialas dopiero testowac ? [emoji848]jesli tak to bym sie tym spadkiem jeszcze nie martwila[emoji6] duuuzo dni do 28 wiec jeszcze odbije na pewno [emoji6] ile dpo ?
 
@martoosia04 ja bym nie tracila nadzieji. Ja straciłam a jednak sie udalo.
Nie ma @ wszystko jest możliwe.
Testujemy z Martoosią 22.08, więc chyba o tak za wcześnie na spadek? Martoosia, ja tam w Ciebie wierzę wciąż!

A propos temperatury, mierzę 3 dzień zupełnie dla picu, bo zaczęłam w 22 dniu cyklu, ale miło dziś było zobaczyć 37, jeszcze chwilę można pożyć nadzieją [emoji16]

Maliina, w nocy nie wstaję, ale budzę się nad ranem... Ale to chyba dlatego, że piję ostatnio pokrzywę żeby się wody pozbyć.
 
reklama
Do góry