reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A gdzie dokładnie ?:) my z mężem chcemy do zerbst.
Ja mieszkam w Wuppertal. Szczerze mogę polecić to miasto. Pracy jest pełno, mieszkania są tanie. Wokół mam wszystkich lekarzy, którzy mówią po polsku. Miasto jest spore więc jest tu wszystko. W okolicy jeziorka, parki też są super zazwyczaj na górze z widokiem na panoramę miasta [emoji7]
 
reklama
Ja mieszkam w Wuppertal. Szczerze mogę polecić to miasto. Pracy jest pełno, mieszkania są tanie. Wokół mam wszystkich lekarzy, którzy mówią po polsku. Miasto jest spore więc jest tu wszystko. W okolicy jeziorka, parki też są super zazwyczaj na górze z widokiem na panoramę miasta [emoji7]
To super. Tylko trzeba mieć praca by miec mieszkanie. A my nie znamy jezyka. Wiesz cos moze o pracy na producji czy cos ? Troche daleko od Polski:( my bysmy musieli z psem wyjechać.
 
To super. Tylko trzeba mieć praca by miec mieszkanie. A my nie znamy jezyka. Wiesz cos moze o pracy na producji czy cos ? Troche daleko od Polski:( my bysmy musieli z psem wyjechać.
Jest na facebook taka grupa "polacy w Wuppertalu:)" najwięcej pracy jest w budowlance i wykonczeniach (praca u polakow)
 
Dziewczyny, które poroniły... po jakim czasie od zabiegu dostalyscie pierwsza @ ? U mnie dzisiaj 29dc od zabiegu, a od krwawienia po zabiegu 19 dzień.
(Wiem, ze do 6 tygodni się czeka) ale ostatnio pobolewal mnie brzuch, nawet zauważyłam taki jasno różowy śluz i myślałam ze przyjdzie @ a jednak narazie cisza.
 
Dziewczyny, które poroniły... po jakim czasie od zabiegu dostalyscie pierwsza @ ? U mnie dzisiaj 29dc od zabiegu, a od krwawienia po zabiegu 19 dzień.
(Wiem, ze do 6 tygodni się czeka) ale ostatnio pobolewal mnie brzuch, nawet zauważyłam taki jasno różowy śluz i myślałam ze przyjdzie @ a jednak narazie cisza.
Ja dostałam @ 35 dni po zabiegu :)
 
Hej dziewczyny pamietacie mnie jeszcze?? Po dlugich przemysleniach postanowilam do was wrocic. U mnie dzis 6 dzien cyklu pierwszy po poronieniu nie wiem jaki bedzie ani kiedy owu przyjdzie bo mialam nieregularne ale zakupilam testy owu i lecimy nienastawiam sie ze sie uda wrecz nawet zakladam ze znow pare miesoecy jak nie lat mi to zajmie ale próbujemy:) wszystkim staraczka zycze owocnych staran
 
Czesc Baffi pewnie ze pamietamy i ciesze sie ze wrocilas:)
Mam nadzieje ze tym razem uda sie szybciej ujrzeć 2 kreseczki i utrzymac je 9mcy.
Powodzenia kochana.
 
reklama
Dziewczyny, które poroniły... po jakim czasie od zabiegu dostalyscie pierwsza @ ? U mnie dzisiaj 29dc od zabiegu, a od krwawienia po zabiegu 19 dzień.
(Wiem, ze do 6 tygodni się czeka) ale ostatnio pobolewal mnie brzuch, nawet zauważyłam taki jasno różowy śluz i myślałam ze przyjdzie @ a jednak narazie cisza.
Po 47 dniach
 
Do góry