reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Aaa jest ktos chetny do testowania około 2-3.08 ? [emoji14] niby wiem ze w tym cyklu raczej na pewno nic z tego ale mam tyle testow ze pewnie bedzie korcilo [emoji14]
 
reklama
@martoosia04 koniecznie beta.

Mimo iż mieszkam w Wawie to mam ogródek i bez niego sobie już życia nie wyobrażam.

A ja nie wiem w sumie jak mam liczyć. Plamień dostałam 29, ale nic więcej. Dopiero 1 się na dobre rozkręciło. I liczę od 1, a może powinnam od 29?
@ powinno sie liczyc od pierwszego dnia krwawienia a plamienia wliczac jeszcze do do starego cyklu.
 
Kubeczek menstruacyjny. Stosowałam lata, lata. Polecam. Super sprawa!

Jeśli chodzi o wagę. Polecam fitatu taki program. Schudlam do chwili obecnej 8 kg, do zrzucenia mam 0,5 kg i już. Jem wszytsko, pilnuje 3h przerw między posiłkami, i liczę kalorie. Nic wiecej. Ustawiony mam zrzut wagu pol kg tygodniowo. Czasem waga mi stała z 2 tyg za to cm spadały na potęgę z ud, brzycha, bioder...bo i cycków ale trudno. Naprawde dobra apka. W biodrach msm -8 cm, brzuch-7 cm uda i pośladki -5 cm.
Ściągnęłam sobie :) fajna apka, moim celem tez jest 8kg, ale ja wpisałam tygodniowo 1kg :p
A ćwiczyłas coś?
 
Jak już o ćwiczeniach mowa to ja zaczęłam biegać nie jakoś super regularnie jak pogoda pozwala, nie mam raczej kg do zrzucenia bo jestem szczupła, ale moja uda i pupa wołają o pomoc rozlewające się na boki z masą cellulitu, nie wiem na ile przyczynia się do tego niedoczynność tarczycy, ale wygląda to słabo, jem raczej normalnie, na śniadanie owsianka, drugie śniadanie zblendowane owoce, na obiad zjadłam zupę warzywna, podwieczorek kilka pancakesow z jogurtem naturalnym, na kolację albo jakaś kanapka albo dokończę te pancesy zobaczę, więc raczej odżywiam się ok, a nogi totalnie do dupy wyglądają :/ wzrostu mam około 164 cm i ważę 53-54 kg
 
reklama
Na 22.08 mam dopiero termin gina bo idzie w tym czasie pani dr na urlop ale chyba bede juz po @ to popatrzy co i jak i czy mozna bezpiecznie dzidzię robic. No chyba ze pojde juz z fasola w brzuchu
emoji23.png


Śluz nadal kremowy/biały.
emoji849.png
@martoosia04 a
Spokojnie jeszcze nic nie wiadomo, może @ wogole nie przyjdzie a za niedługo pokażą się 2 piękne różowe jak flamingi kreski :)
Jeżeli nie to może w następnym cyklu [emoji16]
Podobno ze czym bardziej się chce tym dłużej schodzi z tym zajściem [emoji28]
Ja powiem szczerze ze chce ale nie jakoś mega bardzo. Mam już dzieci wiec jakby się okazało ze nic z tego to przecież świat się nie zawali!
Głowa do góry
Niestety to prawda. Im bardziej się pragnie dziecka, tym gorzej jest zajsc. Sama jestem tego przykładem 1 rok i 7 mcy starań było,
kiedy w końcu się udało niestety wyszło jak wyszło :( nie dość ze się pragnie, stara, to jeszcze nie dane jest donosić ;( ale... tak jak wcześniej dziewczyny pisały...
„jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie ...” ❤️
 
Do góry