reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mam 172, więc szczupła jestem, ale bez przesady. Wg bmi waga prawidłowa, niby powinna być między 55-74, więc jestem już blisko niedowagi. Ale może już nie będę chudnąć ;)
 
reklama
Wlasnie wróciłam do domu. Byłam z dzieciakami i moją mamą na basenie z dzieciakami.
Trzy godziny szaleństw w basenach i na zjeżdzalniach. Cos fajnego [emoji173]️
Troche głowa odpoczela od tego myślenia o ciąży i @
 
Dziewczyny a ile powinien prawidłowo trwać cykl ? Bo zawsze miałam cykle minimum 28 dniowe i nigdy nie myślałam czy cykle krótsze np. 23 dniowe są ok ? Ciekawe ilu dniowy cykl u mnie będzie dziś 20 dc i coś czuję, że @ mnie nawiedzi szybko w tym miesiącu
 
Dziewczyny a ile powinien prawidłowo trwać cykl ? Bo zawsze miałam cykle minimum 28 dniowe i nigdy nie myślałam czy cykle krótsze np. 23 dniowe są ok ? Ciekawe ilu dniowy cykl u mnie będzie dziś 20 dc i coś czuję, że @ mnie nawiedzi szybko w tym miesiącu
Z tego co pamietam to chyba cykle nie powinny byc krotsze niz 21 dni[emoji848] a według lekarzy prawidlowy cykl to 26-35dni [emoji848]

U mnie ten sam dc co u ciebie i mam dziwne przeczucia ze akurat ten cykl kiedy odpuscilam temperature to bedzie krotszy tak okolo 24dni [emoji19] brzuch mnie juz od wczoraj boli jak na okres [emoji19]
 
Z tego co pamietam to chyba cykle nie powinny byc krotsze niz 21 dni[emoji848] a według lekarzy prawidlowy cykl to 26-35dni [emoji848]

U mnie ten sam dc co u ciebie i mam dziwne przeczucia ze akurat ten cykl kiedy odpuscilam temperature to bedzie krotszy tak okolo 24dni [emoji19] brzuch mnie juz od wczoraj boli jak na okres [emoji19]
Mnie od kilku dni jakoś "cmi" nie wiem jak to prawidłowo określić, owu wcześnie bardzo bo kolo 11 dc więc nie spodziewam się jakiegoś długiego tego cyklu, ale ja winę zwalam na euthyrox i bromergon, ostatnio w ogóle miałam zawirowania z tym cyklem więc chciałabym żeby wkoncu się wyregulował :/ mam nadzieję, że teraz te 3 cykle będą normalne i od października będę mogła wrócić do starań bez zamartwiania się czy powinnam @ dostać 25 dc czy 35 :/ tragedia z tymi naszymi cyklami...
 
A u mnie dziś tak IMG_20180725_222045.jpg ;):)
Chyba ciut brakuje mu do pozytywu??

Myślałam, że tylko ja mam problem z tym okropnym cellulitem... Też raczej jestem szczupła, bo mam 165 i ważę ok 52 kg, ale cellulit mam masakryczny. I nawet jak byłam na diecie zero cukru i glutenu przez półtora roku.... to nie znikł. Napewno trochę się zmniejszył, ale nadal był.... Wrrr... Jak mówię komuś, że mam celulit to nikt mi nie wierzy. Któraś z was pisała, że to może być od tarczycy. To mi nawet do głowy nie przyszlo, że może mieć z tym związek???
 

Załączniki

  • IMG_20180725_222045.jpg
    IMG_20180725_222045.jpg
    290,5 KB · Wyświetleń: 145
reklama
Do góry