reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
W ciąży (trwała 9tygodni) przytyłam 3 kilo. Niby nie dużo, ale mimo że ciąże straciłam to kilogram zostały. Jestem dość niska (160) wiec każdy dodatkowy kilogram jest widoczny.
Wiec zaczęłam dziś ponownie moja przygodę z Chodakowska ( swego czasu schudłam z nią 10 kg).
Trening był ciężki, ale będę ćwiczyć dalej. Chociaż trochę oderwę myśli od starań [emoji6] Jeśli nie uda nam się w tym cyklu to odpuszczamy i zaczniemy starania po ślubie (sierpień 2019).
Jak tak się stanie to chyba pęknie mi serce. Chętnie przeniosłabym ślub, byle tylko mieć maluszka ...
Mam jeszcze pytanie.
Chce kupić sobie wyciskarkę wolnoobrotowa. Ma któraś z Was jakąś, która jest godna polecenia ?
Życzę powodzenia żeby się udało teraz A nie czekać tyle czasu.. trzymam kciuki✊
 

Cholera, przykro mi :hmm:

ja nie korzystam juz z ovu lepiej mi prognozuje Flo. na ovu patrze tylko na wykres temp bo mi wygodniej... wciaz ponizej 36 od 5dc miala tak ktoras?
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
@martoosia04 ja uwazam ze bete powinnas zrobic zamiast testow.

ja jutro do gina! ale mam stresa!!!!

Trzymam kciuki za dobrą wizytę! ;-) ;)
 
Kubeczek menstruacyjny. Stosowałam lata, lata. Polecam. Super sprawa!

Jeśli chodzi o wagę. Polecam fitatu taki program. Schudlam do chwili obecnej 8 kg, do zrzucenia mam 0,5 kg i już. Jem wszytsko, pilnuje 3h przerw między posiłkami, i liczę kalorie. Nic wiecej. Ustawiony mam zrzut wagu pol kg tygodniowo. Czasem waga mi stała z 2 tyg za to cm spadały na potęgę z ud, brzycha, bioder...bo i cycków ale trudno. Naprawde dobra apka. W biodrach msm -8 cm, brzuch-7 cm uda i pośladki -5 cm.
 
Ostatnia edycja:
ja nie korzystam juz z ovu lepiej mi prognozuje Flo. na ovu patrze tylko na wykres temp bo mi wygodniej... wciaz ponizej 36 od 5dc miala tak ktoras?
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
@martoosia04 ja uwazam ze bete powinnas zrobic zamiast testow.

ja jutro do gina! ale mam stresa!!!!
Ja po @ zawsze mam w granicy 35,9 - 36,1 później skok do 36,3 i dochodzi Maks do 36,7 tak w ok połowie tej fazy nigdy więcej a potem leci w dół tylko w tym cyklu już 28 dc a dziś temp skoczyła właśnie do 36,7 a wczoraj już była 36,5 zobaczymy jak jutro....
 
reklama
Do góry