reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tak, to tabletki właśnie, ale drogo wychodzą, bo na miesiąc to wydatek ok. 70-80 zl. W aptece twierdzą, że nie ma do tego zamiennika ze względu na skład Dlatego wlqsnie chcialal spytać, czy któraś z Was to łyka, bo trochę spory wydatek, a mój lekarz z kliniki leczenia nieplodnosci jak zauwazylam wypisuje mi wszystko co najdroższe :D
Prenatal duo ma bardzo zbliżony skład, a nawet powiedziałabym, że lepszy, bo ma więcej DHA i wiadome pochodzenie kwasów (olej rybi), ale cenowo tez ok 55 zł na miesiąc.
Tańszy jest Doppelherz Activ mama premium, tez ma 600 dha ale niewiadomego pochodzenia. U mnie w aptece kosztuje ok 40 zł za.miesiąc.
Ogolnie najwqzniejsze w suplementach dla kobiet w ciazy są: DHA, kwas foliowy, jod i witamiba D3. No i żelazo też ;)
 
reklama
Witam serdecznie dziewczyny! Jeśli można dołączę do was.
W piątek wyjmuję wkładkę i zaczynam starania! To będzie moje trzecie po długiej przerwie.

Ja ja :) 35 na liczniku :-) :)
6 letni synek. I starania o kolejne szczęście..
Ja mam 37.

Wątpię, jest 14 dpo prawdopodobnie. No nic, nie teraz to za miesiąc, nie za miesiąc, to za dwa. Za 2 tygodnie idę do gina co się zajmuje niepłodnością więc mam nadzieję, że coś zadziała [emoji16]

Moja druga ciąża nie wyszła na teście w terminie @, dopiero 10 dni później więc czasem różnie bywa.
 
Zgłupiałam już, chyba faktycznie muszę się wybrać do gina. Okres dostam 18 jakiś dziwny był, przez dwa dni plamienie, trzeciego dnia małe krwawienie i potem znów brudzenie, potem dzień gdzie było czysto i dzisiaj brudzenie [emoji848] sorki dziewczyny za taki opis ale pierwszy raz tak mam. Zawsze jak miałam @ to porządną
 
Zgłupiałam już, chyba faktycznie muszę się wybrać do gina. Okres dostam 18 jakiś dziwny był, przez dwa dni plamienie, trzeciego dnia małe krwawienie i potem znów brudzenie, potem dzień gdzie było czysto i dzisiaj brudzenie [emoji848] sorki dziewczyny za taki opis ale pierwszy raz tak mam. Zawsze jak miałam @ to porządną
Ja w tym cyklu mialam podobnie.. 2 dni plamienia, potem dzień normalny, 4 dzien lekko krwawilam i znow plamienie. Nigdy takiego cyklu nie odnotowałam. Czwartek tuz tuz ide do gina prywtanie. I zobaczymy czy cos sie dowiem.
Dzis znów do lekarza idę z moimi sciegnami. W pracy to moze zwolnienie mi juz szykują kto wie.
 
reklama
Do góry