reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
U mnie jest tak że bol po bokach oznacza @, przy ciazach czułam ból całych i swędzenie sutków
emoji12.png
@IrenaX ja też bym Ci radziła zrobić podstawowe badania i poczekać na zielone światło od lekarza, tak dla komfortu psychicznego,że zrobiłaś wszystko,żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo powtórki. My zielone światło dostaliśmy po drugiej @ od zabiegu, a zaszłam w 5 cs, więc wydaje mi się,że organizm będzie wiedział,kiedy jest gotowy :)
a w międzyczasie udało Ci się zrobic wszystkie badania, które chciałaś?
 
Niekoniecznie, tak naprawde po pierwszej @ po zabiegu powinno pojsc sie na kontrole, jesli na usg lekarz stwierdzi, ze wszystko sie ładnie zagoiło to da zielone światło :)
Mam wizytę 26, zobaczymy co mi powie lekarz - oby wszystko tam było dobrze, bez komplikacji i żadnych zrostów :hmm: zeby zajsc w kolejna ciąże bezproblemowo i szczęśliwe ❤️
 
@IrenaX tak, nawet więcej niż chciałam. Poza tym powychodzilo parę rzeczy,które na pewno nie ułatwiały sprawy,a może to właśnie one spowodowały to co się stało... Ja generalnie nie lubię czekać,wolę wiedzieć na czym stoję i zrobić wszystko,żeby nie mieć do siebie pretensji w przyszłości.
 
@IrenaX tak, nawet więcej niż chciałam. Poza tym powychodzilo parę rzeczy,które na pewno nie ułatwiały sprawy,a może to właśnie one spowodowały to co się stało... Ja generalnie nie lubię czekać,wolę wiedzieć na czym stoję i zrobić wszystko,żeby nie mieć do siebie pretensji w przyszłości.
A mogę wiedzieć jakie konkretnie robiłaś i po jakim czasie od zabiegu ?
 
Wiesz co jest najśmieszniejsze? Ze nie mam testów! [emoji23] Wczoraj była niehandlowa niedziela i nie miałam gdzie zapasów zrobić. A aptekę na osiedlu otwierają o 10:00 - poranny mocz juz uciekł [emoji23]
Wczoraj na wieczór brzuch bolał jak na @ od rana też ciut. Reszta bez zmian. Może ciut cięższe piersi mam i wrażenie takich pelniejszych.
Może wyjsć, ale nie musi, jesli chociażby owu się przesunęła.

U mnie 37,08 i @ brak :)
Cos czuje ze u Ciebie to ciąża [emoji6][emoji110][emoji110]
Pokaż swoj wykres [emoji6] ale cos mi sie wydaje ze przy takiej temperaturze raczej nie zawita [emoji14]


Hej [emoji255]
Nie odzywalam sie za bardzo bo mialam tz w domu [emoji5]
I hmm dzis u mnie 18dc, nie mierze praktycznie temperatury, totalny luz w tym cyklu bo nie jest on tak na prawde staraniowy [emoji6] no ale mimo to chyba w okolicach owu bylo działanie, jak cos z tego wyjdzie to chyba padne [emoji23]
Mialo nie byc w ogole starań w tym cyklu bo i tak rzadko tz byl w domu a po drugie ze względu na stres związany ze szpitalem i zabiegiem młodego ale okazało sie ostatnio ze w szpitalu nie maja miejsc i termin z poczatku sierpnia przesuniety na drugą polowe października...
 
reklama
Ja po przeanalizowaniu składu kupiłabym Prenatal i zamierzam go kupić jak skończy mi się zwykły kwas foliowy [emoji4] w porządku też jest Pregna Start tylko ciężko dostępna w aptekach stacjonarnych ;) MamaDHA Premium też ma fajny skład tylko cena wyższa

Hej dziewczyny, mi lekarz zalecił pic Omegamed Optima Forte, jestem w 9 tygodniu, piję od 5 tygodnia. Któraś z Was to piła? Drogo wychodzi, ale ma chyba opatentowany sklad :)
 
Do góry