reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A przypomnij co ci dzialo się z uchem? Ja w wieku 9 lat mialam wypadek samochodowy robilam glowa szybę od uderzenia lewa str i od tego czasu mam bardzo czeste bole ucha, non stop zapalenie ucha srodkowego z plynem jalowym wysiekowym. Jestem wiecznie głucha slysze siebie wewnątrz głośno ale otoczenia wcale. 2 mce temu bylam u laryngologa to mi kazala powiedzieć coca cola zatkala przeciwna dziurkę nosa i dmuchnela czyms tak mocno ze mnie odetkalo przestalam słyszeć dziwne dzwieki i choc na chwilę slyszalam otoczenie. Wyleczylam sie narazie jest ok ale inhalowalam sie non stop.
Nic kompletnie mnie nie bolało, tylko buczenie w uchu, słabszy słuch w prawym uchu, przez to kręcili mi się w głowie i było mi niedobrze. Wszystko minęło bo tym jednym badaniu wstępnym.
 
reklama
A powiedzcie Mi miała któraś z was hiperoskopie? I jakie wyniki Po zabiegu. Ja dowiem się dopiero w przyszłym tygodniu ale dla porównania chciałabym wiedzieć:)
Miałam histeroskopie, spoko zabieg w narkozie. Mi usunęli polisa i mięśniaka i pobrali wycinek do badania histopatologicznego. Wyszłam że szpitala tego samego dnia.
 
@Kasienka3b
Gdzie jedziecie? Jak samopoczucie w nowym cyklu?
@Migdalove współczuję przeżyć, jak się teraz czujesz? To ucho wciąż Ci dokucza, czy te antyki pomogły?
Te antybiotyki zaraz po podłączeniu dały efekt helikoptera, że pielęgniarki się wystraszyly i po 10minutach odlaczyly mi to świństwo. Antybiotyki są potrzebne jak chociaż badania krwi są złe a moje wyniki były idealne, pielęgniarki nie mogły wyjsc z podziwu.
 
Ja sie smieje ze bylam zdrowa do 30tki.. W marcu skonczylam 30 lat i posypałam sie
Hehe ja mam teraz 40 a czuje się młodziej niż jak miałam 30...pewnie stąd te starania o ciążę bo jeszcze niedawno mówiłam ze trójka wystarczy, i nie chciałam więcej dzieci. Ale po ciąży która była wpadka i poronieniu zupełnie świadomie zapragnełam dziecka.
 
reklama
A co do śpiącej pogody to faktycznie u mnie też taka. Do tego w nocy kolejne podpalenie u nas we wsi... Potem taka burza, że spać się nie dało, koty wariowały, zasnęłam o 9 rano i wstałam o 12.
 
Do góry