reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Myślę ze jak to witaminy to nie zaszkodzi. Zwlaszcza ze zdrowego trybu nie prowadzi. Praca praca je nieregularnie, piwko i malo snu.
 
Dziewczyny musicie mi pomóc...kupiłam testy owulacyjne i z cZystej ciekawości jak się je robi i jak to wygląda zrobiłam sobie już 3 testy. Dzisiejszy wyszedł dość z mocną kreską a jestem w 7 dniu cyklu...nie wiem czy to już owulacja się zbliża czy moŻe źle odczytuję kreski...moje cykle mają średnio 24-25 dni. Nie chcę zmarnować kolejnego 3 cyklu starań...doradzcie mi
 

Załączniki

  • IMG_20180606_121059.jpg
    IMG_20180606_121059.jpg
    805 KB · Wyświetleń: 133
Ciążowe sny???

Ja oczekuje niecierpliwie @ i czas na kolejny cykl starań:p Juz sie przygotowalam i kupilam Link do: 50 TESTY OWULACYJNE + 10 TEST CIĄŻOWY czułe 10mIU

zawsze uzywalam plytkowe strumieniowe itp. Tym razem pobawie się w paskowe. tamte mnie zawodzily to moze te beda mi bardziej sluzyc.
Ciążowe, ale i tak jestem pewna na 80% ze nic z tego... chyba dopóki nie zrobimy badań nasienia, nie bede wiedzieć co i jak... matko czemu to wszystko musi być tak skomplikowane:frown: a używam tych samych testów i jestem zadowolona
 
Myślę ze jak to witaminy to nie zaszkodzi. Zwlaszcza ze zdrowego trybu nie prowadzi. Praca praca je nieregularnie, piwko i malo snu.
To tak jakbym widziała siebie. Tyle ze ja nie pije. Nieregularne jedzenie, zdrowo tez nie jest , bo zawsze na szybko coś, mało snu, praca czesto po 12h...
 
Dziewczyny musicie mi pomóc...kupiłam testy owulacyjne i z cZystej ciekawości jak się je robi i jak to wygląda zrobiłam sobie już 3 testy. Dzisiejszy wyszedł dość z mocną kreską a jestem w 7 dniu cyklu...nie wiem czy to już owulacja się zbliża czy moŻe źle odczytuję kreski...moje cykle mają średnio 24-25 dni. Nie chcę zmarnować kolejnego 3 cyklu starań...doradzcie mi

Wg mnie to jeszcze nie pozytyw, ale może być już jutro czy pojutrze. Przy takich cyklach możliwe że owu będzie nawet ok. 8-10 dc. Od pozytywnego testu do owu może minąć 36h, czyli wszystko się zgadza, działajcie:)
 
Dziewczyny musicie mi pomóc...kupiłam testy owulacyjne i z cZystej ciekawości jak się je robi i jak to wygląda zrobiłam sobie już 3 testy. Dzisiejszy wyszedł dość z mocną kreską a jestem w 7 dniu cyklu...nie wiem czy to już owulacja się zbliża czy moŻe źle odczytuję kreski...moje cykle mają średnio 24-25 dni. Nie chcę zmarnować kolejnego 3 cyklu starań...doradzcie mi
Są coraz wyraźniejsze, ale to jeszcze nie to. Musza być mega czerwone, testowa może być nawet bardziej niż kontrolna
 
Dziewczyny ja mam pytanie. Czy wasi partnerzy zazywaja jakies witaminy bez konsultacji z lekarzem? Rozmawialismy z mezem ze oprocz mojego kwasu foliowego on tez moglby sie wspomoc tak dla pewnosci tego drugiego cyklu. Jeśli nie wyjdzie nam do 4 cykli pomyślimy o wizycie u specjalisty.
Tez właśnie myśle czy nie dać na własna rękę narazie kwasu i jeszcze był jakiś suplement, dziewczyny polecamy, na f, kurde nie pamietam nazwy
 
reklama
Dziewczyny a stosuje któraś, lub stosowała przed zajściem w ciąże FEMIBION? macie jakieś opinie na ten temat? Bo zastanawiam się czy nie zamienić na ten suplement kwasu
 
Do góry