reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny ja juz po wizycie maleństwo ma juz 4,30cm .jest starsze wedlug usg to juz 11t2d.a wedlug ostatniej miesiaczki to 10t4d.slyszalam serduszko widzialam raczki nozki oczka.to bardzo wzruszajacy moment. Zycze wam abyscie tez doczekaly sie tego momentu.trzymam kciuki
 
reklama
Wielkie gratulacje dla dziewczyn w ciąży:) znów widzę fajny wysyp..
Wysyłajcie ciążowe fluidki i prądki
 
Nie wytrzymałam do jutra i zrobiłam test dziś :D i wyszło coś takiego:
IMG_0678.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0678.JPG
    IMG_0678.JPG
    227,7 KB · Wyświetleń: 581
Chyba można gratulować :) super!! To co jutro na betę lecisz?? :)

Jutro raczej nie dam rady, chyba w piątek się wybiorę :)
Dzięki dziewczyny za gratulacje, ale jakoś jeszcze się nie nastawiam... W lutym poroniłam i teraz mega się stresuje czy nie spotka mnie znów to samo :(
 
reklama
Dostałam okres. :) Poczekamy póki co aż zrobię badania do pracy bo między innymi rentgen płuc i dopiero po tym pomyślimy o staraniach. :) W dalszym ciągu za was wszystkie trzymam kciuki! :) I gratuluję każdej, która zobaczyła dwie kreseczki. :)
 
Do góry