reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Tak, 25dc. Moje cykle sa bardzo nieregularne, potrafilam nie miec okresu 3-5miesiecy. Teraz bralam aromek na stymulacje owu i wedlug mnie byla w 15-16dc, a gin nie zauwazyl i powiedzial ze raczej nie będzie owu bo pecherzyk byl zapadniety. [emoji4]
A jak u Ciebie to wyglada? Sikaj! Co Ci szkodzi [emoji4] ja stwierdziłam ze jak nic nie będzie to przeciez jest jeszcze za wczesnie, a tu taki szok i niespodzianka [emoji4]

No to u mnie to samo :) szybko wyszedł Ci sikacz :) a jakiej firmy miałaś test? Ten o czułości 25 jest czulszy niż inne?
 
reklama
No to u mnie to samo :) szybko wyszedł Ci sikacz :) a jakiej firmy miałaś test? Ten o czułości 25 jest czulszy niż inne?
Zamowilam kilka najtanszych jakie byly w aptece internetowej [emoji2] czulosc 10, a beta tego dnia 33 [emoji4] jutro powtorze bo jestem ciekawa czy ciemnieje [emoji4]
 
No to tak jak u mnie [emoji4] tylko pamiętaj, ze zagniezdzenie moze byc nawet 12-14 dpo. [emoji4]
 
Hej dziewczyny! Coś tu cicho ;) jak tam dzisiejsze testujące? Bo chyba miało być kilka w okolicach niedzieli:)
@ForgetMeeNot za Ciebie szczególnie trzymam kciuki, ale za rezultat, który ty sama chcesz, bo wiem, że martwiszsie tymi wynikami.
 
Dziewczyny
Nie wiem co mam o tym myśleć. Zrobiłam dwa testy i widok ja na załączonym obrazku. Poza tym czuję się jakby zaraz miała się pojawić @. Boli brzuch, piersi, krzyż i ciągnie tak dziwnie w pachwinach. Temp. dzisiaj o 6 rano 37,10. Zmierzyłam i poszłam dalej spa, wstałam, zrobiłam test i zgłupiałam...

IMG_2840.JPG
Gin przecież mówił, że nikłe, wręcz minimalne szanse. Sex 3 dni przed owu, pęcherzyk był już bardzo duży....
Nie wiem, któremu testowi wierzyć...w ogóle jestem w szoku
 

Załączniki

  • IMG_2840.JPG
    IMG_2840.JPG
    917,2 KB · Wyświetleń: 225
reklama
Dziewczyny
Nie wiem co mam o tym myśleć. Zrobiłam dwa testy i widok ja na załączonym obrazku. Poza tym czuję się jakby zaraz miała się pojawić @. Boli brzuch, piersi, krzyż i ciągnie tak dziwnie w pachwinach. Temp. dzisiaj o 6 rano 37,10. Zmierzyłam i poszłam dalej spa, wstałam, zrobiłam test i zgłupiałam...

Zobacz załącznik 853965
Gin przecież mówił, że nikłe, wręcz minimalne szanse. Sex 3 dni przed owu, pęcherzyk był już bardzo duży....
Nie wiem, któremu testowi wierzyć...w ogóle jestem w szoku
No kreska jest! Chyba można gratulować! :). Leć jutro na betę jeśli masz jakieś wątpliwości, ale ja bym nie miała :). Gratulacje, bardzo się cieszę!
A to, że czujesz się jakbyś miała dostać @ to normalne i tak przez jakiś czas będziesz czuła ;) ciągnięcia, kłucia i ból piersi to normalne, potem się uspokoi.
Czym się różnią te testy? Czułością? Z tego samego moczu?
 
Do góry