reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Dzięki, a powiedz mi jak wyglądała ta wizyta? I jaki kosz?
270zł - link do płatności dostajesz mailem, a po przesłaniu potwierdzenia dostajesz już link do spotkania na Teams.
Wizyta jest z kamerką. Moja zaczęła się nawet wcześniej, bo zapobiegawczo zaczęłam wcześniej sprawdzać ustawienia itd. i lekarz wpuścił mnie chyba z 10min przed czasem już. Sama wizyta trwała ok. 25-30min (zadawałam dużo pytań), po niej dostałam zalecenia (czyli listę badań) na maila.
 
reklama
270zł - link do płatności dostajesz mailem, a po przesłaniu potwierdzenia dostajesz już link do spotkania na Teams.
Wizyta jest z kamerką. Moja zaczęła się nawet wcześniej, bo zapobiegawczo zaczęłam wcześniej sprawdzać ustawienia itd. i lekarz wpuścił mnie chyba z 10min przed czasem już. Sama wizyta trwała ok. 25-30min (zadawałam dużo pytań), po niej dostałam zalecenia (czyli listę badań) na maila.
Dziękuję ❤️
 
Dziewczyny po HSG - jak długo plamiłyście po?
Wczoraj miałam tylko brązowe ślady na wkładce, ale dzisiaj rano już na papierze normalnie czerwona krew (po zrobieniu siku), czego wczoraj nie było, a na wkładce dalej tylko brązowe ślady. No i lekki ból podbrzusza jak na okres.
To normalne/typowe? Niby mówili, że może tak być, ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zapytała 😅
 
Dziewczyny po HSG - jak długo plamiłyście po?
Wczoraj miałam tylko brązowe ślady na wkładce, ale dzisiaj rano już na papierze normalnie czerwona krew (po zrobieniu siku), czego wczoraj nie było, a na wkładce dalej tylko brązowe ślady. No i lekki ból podbrzusza jak na okres.
To normalne/typowe? Niby mówili, że może tak być, ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zapytała 😅
normalne.
Ja co prawda plamiłam tylko chwilę (wydaje mi się, że tylko lekko po samym zabiegu), ale wiem, ze u dziewczyn było różnie, nawet kilka dni i nie jest to nic nadzwyczajnego.
 
Dziewczyny po HSG - jak długo plamiłyście po?
Wczoraj miałam tylko brązowe ślady na wkładce, ale dzisiaj rano już na papierze normalnie czerwona krew (po zrobieniu siku), czego wczoraj nie było, a na wkładce dalej tylko brązowe ślady. No i lekki ból podbrzusza jak na okres.
To normalne/typowe? Niby mówili, że może tak być, ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zapytała 😅
chyba z pięć dni (coś koło tego)
I jak są plamienia to lepiej nie współżyć
 
Dziewczyny po HSG - jak długo plamiłyście po?
Wczoraj miałam tylko brązowe ślady na wkładce, ale dzisiaj rano już na papierze normalnie czerwona krew (po zrobieniu siku), czego wczoraj nie było, a na wkładce dalej tylko brązowe ślady. No i lekki ból podbrzusza jak na okres.
To normalne/typowe? Niby mówili, że może tak być, ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zapytała 😅
Ja długo właśnie, 5 dni jakoś. Na początku trochę krwi, następne 2 dni skrzepy i na końcu brązowe plamienie. Za to bez bólu już po zabiegu.
 
Dziewczyny po HSG - jak długo plamiłyście po?
Wczoraj miałam tylko brązowe ślady na wkładce, ale dzisiaj rano już na papierze normalnie czerwona krew (po zrobieniu siku), czego wczoraj nie było, a na wkładce dalej tylko brązowe ślady. No i lekki ból podbrzusza jak na okres.
To normalne/typowe? Niby mówili, że może tak być, ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zapytała 😅
Nie no, teraz to już poczułam, że normalnie ze mnie leci jak by okres mi się zaczął, ale szyjka jest wysoko. To chyba niemożliwe, żeby to było jakieś totalne rozjechanie cyklu (jestem w 19dc dzisiaj), tylko raczej efekt drożności, nie? 🫣 Bo już się oczywiście zaczęłam stresować 😅
 
normalne.
Ja co prawda plamiłam tylko chwilę (wydaje mi się, że tylko lekko po samym zabiegu), ale wiem, ze u dziewczyn było różnie, nawet kilka dni i nie jest to nic nadzwyczajnego.
chyba z pięć dni (coś koło tego)
I jak są plamienia to lepiej nie współżyć
A u Was dziewczyny to była żywa krew czy właśnie takie brązowawe plamienie? Bo widziałam, że @mammania napisała już, że u niej była krew, potem nawet skrzepy (czego u mnie na razie nie ma).
 
reklama
Dziewczyny po HSG - jak długo plamiłyście po?
Wczoraj miałam tylko brązowe ślady na wkładce, ale dzisiaj rano już na papierze normalnie czerwona krew (po zrobieniu siku), czego wczoraj nie było, a na wkładce dalej tylko brązowe ślady. No i lekki ból podbrzusza jak na okres.
To normalne/typowe? Niby mówili, że może tak być, ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zapytała 😅
Ja miałam plamienia ok 3 dni i też się nasiliło kolejnego dnia po badaniu. Też mnie brzuch trochę bolał. Ale potem wszystko przeszło 🙂
 
Do góry