reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczynki . A mnie od wczoraj boli brzuch jak na @ no o 50% mniej .... tak naprawdę.... Wczoraj powinna juz byc @ a tu ani widu ani słychu.... a zawsze regularna .... wszystko fajnie ale ten ból przez ktory trace nadziej :( a Wy jak tam ktoras testuje na dniach ?? Jakies objawy ?? Przypuszczenia ?? :)
A robiłaś dziś test?
 
reklama
Dziewczyny , nie robilam testu bo sie boje, ze znowu sie rozczaruje :( a zawsze mam tak, ze tak zacyna juz pobolewac ide patrze i jest @ ... a teraz drugi dzien boli i nic.... :/ i metlik w glowie.... :(
 
Dziewczyny , nie robilam testu bo sie boje, ze znowu sie rozczaruje :( a zawsze mam tak, ze tak zacyna juz pobolewac ide patrze i jest @ ... a teraz drugi dzien boli i nic.... :/ i metlik w glowie.... :(

Ja tego chyba nigdy nie zrozumiem niestety... zrobiłabym po prostu test - przecież niezależnie czy wyjdą dwie czy jedna kreska to nic nie zmienisz, a chyba lepiej wiedzieć. Przecież jeśli wyszłaby jedna kreska to czekając ciąży nie wyczarujesz, a nóż wyjdą dwie?
 
Ja tego chyba nigdy nie zrozumiem niestety... zrobiłabym po prostu test - przecież niezależnie czy wyjdą dwie czy jedna kreska to nic nie zmienisz, a chyba lepiej wiedzieć. Przecież jeśli wyszłaby jedna kreska to czekając ciąży nie wyczarujesz, a nóż wyjdą dwie?
No masz rację w 100% ... ale po ciągłym testowaniu i ciągłym rozczarowaniu, to juz jest taki strach przed kolejnym smutkiem... :( bo juz, aż wierzyc sie nie chce, ze mogą być w koncu 2 krechy.... ale jak przez noc nic sie nie zmieni i nadal bedzie brak @ to rano testuje....
 
reklama
Do góry