reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witam serdecznie , Czy skok temp z 36,6 do 36,8 może oznaczać owulacje? Mam 11?dc Gubię się w tym wszystkim i co jeśli wezmę duphaston jeśli cykl był np bezowulacyjny ? Czy to nie zatrzymaowulacji w kolejnym cyklu? Przepraszamjeśli te pytania są niezbyt mądre ale trochęnie wiem co z czym
 
reklama
O matko, tyle testujących na raz. Ja ja jeszcze owulacji nie miałam. Mija 22dc i nic. Dobrze że wyjeżdżam w sobotę na urlop i będę żadziej do was zaglądać, bo razem z wami bym włosy z głowy rwała z podniecenia testowaniem.
Kochana, ja w tym cyklu miałam owu dopiero w 26 dc! Fakt, że moje cykle są ok. 40-dniowe, ale spokojnie, owu jeszcze się pojawi :)
 
Witam serdecznie , Czy skok temp z 36,6 do 36,8 może oznaczać owulacje? Mam 11?dc Gubię się w tym wszystkim i co jeśli wezmę duphaston jeśli cykl był np bezowulacyjny ? Czy to nie zatrzymaowulacji w kolejnym cyklu? Przepraszamjeśli te pytania są niezbyt mądre ale trochęnie wiem co z czym
Na temperaturze się nie znam, dlatego stosuję testy owulacyjne. Jesli cykl był bezowulacyjny to po odstwieniu dupka przyjdzie @. Jeśli jeszcze nie doszło do owulacji to branie dupka przed owulacją może ją zablokować, ale nie musi, zależy od organizmu. Dupek działa wtedy kiedy się go bierze i nie blokuje owulacji na przyszłość. Mam nadzieję że w miarę logicznie to ujęłam.
 
Na temperaturze się nie znam, dlatego stosuję testy owulacyjne. Jesli cykl był bezowulacyjny to po odstwieniu dupka przyjdzie @. Jeśli jeszcze nie doszło do owulacji to branie dupka przed owulacją może ją zablokować, ale nie musi, zależy od organizmu. Dupek działa wtedy kiedy się go bierze i nie blokuje owulacji na przyszłość. Mam nadzieję że w miarę logicznie to ujęłam.
Znalazłam info na ulotce duphastonu, że niby nie blokuje owu ake trochę się stresuje, że wezmę za szybko, testy kupiłam pierwszy raz ale te z allegro i nie wiem czy mogę im ufać, bo póki co nie pokazują owu
 
Znalazłam info na ulotce duphastonu, że niby nie blokuje owu ake trochę się stresuje, że wezmę za szybko, testy kupiłam pierwszy raz ale te z allegro i nie wiem czy mogę im ufać, bo póki co nie pokazują owu
Na pierwszy raz to lepiej kupić testy z apteki zanim się załapie o co chodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chyba tak zrobię, tylko nie wiem czy już za późno nie jest jak to 11 dc. Bo jestem w tym zupełnie zielona. . testy robi się rano czy wieczorem?
Nie z pierwszego moczu. Raczej popoludniu, codziennie o tej samej godzinie. Czy za pozno? To zalezy od dlugosci twoich cykli. Ja np mam owulacje ok 21 dc
 
reklama
Do góry