reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
A masz jakieś symptomy, że @ nadchodzi? Chociaz podobno objawy ciąży są bardzo podobne jak na @ - ból piersi i podbrzusza, więc można pomylić... oby nie nadeszła!!
Ja juz chyba przez te cykle przerabialam wszystkie symotomy jakie mozna miec na początku ciąży hehe... w tym jedynie co mam nowego to to, że mnie strasznie ciągnie jajnik od paru dni po owulacji, ale wole się na nic nie nastawiac, bo potem jest tylko rozczarowanie
 
Ja juz chyba przez te cykle przerabialam wszystkie symotomy jakie mozna miec na początku ciąży hehe... w tym jedynie co mam nowego to to, że mnie strasznie ciągnie jajnik od paru dni po owulacji, ale wole się na nic nie nastawiac, bo potem jest tylko rozczarowanie
A typowych miesiaczkowych u mnie na razie brak, ale pewnie jeszcze za wcześnie
 
Ja juz chyba przez te cykle przerabialam wszystkie symotomy jakie mozna miec na początku ciąży hehe... w tym jedynie co mam nowego to to, że mnie strasznie ciągnie jajnik od paru dni po owulacji, ale wole się na nic nie nastawiac, bo potem jest tylko rozczarowanie

Ja dzisiaj prawie zwymiotowałam jak weszlam do mc donalda po kawe, nie moglam wytrzymac ale moze akurat tak trafilam na jakis dziwny zapach nie nakrecam sie ;)
We wtorek powinna przyjsc @ ale korci mnie zeby testowac, moj K ciagle mowi ze sie niepotrzebnie nastawiam, ze powinnam zawsze czekac do dnia @ :( a ja tak chcialabym siknac ;)
 
To jakoś wcześniej niż zazwyczaj z tego co pisałaś, prawda? :) Super :) Zaciskam kciuki w takim razie 8-)

...a mam pytanko z innej beczki, bo kurcze zapomniałam o to gina zapytać. Gdzieś wyczytałam, że po cytologii nie można współżyć, a u mnie owu jutro lub pojutrze i kurcze tak się zastanawiam czy możemy coś podziałać o_O?
Tak wcześniej, 8dc miałam podana ovitrelle, więc owulacjia była w 9 albo 10dc, bo 11dc potwierdził pekniecie pęcherzyków na usg:)
Co do tej cytologii to pierwsze słyszę, przecież to taki wymaz.... W czym miałoby to przeszkadzać?? Ze przed nie można to rozumiem, ale po? Myślę, że gdyby były przeciwwskazania to by Ci coś powiedział i nie kazał robić wyników na cito, wciskał na dodatkową wizytę itp. skoro nie chce zeby cykl był stracony to oczywiste, że musicie działać ;) ja bym działała ;)
 
Ja juz chyba przez te cykle przerabialam wszystkie symotomy jakie mozna miec na początku ciąży hehe... w tym jedynie co mam nowego to to, że mnie strasznie ciągnie jajnik od paru dni po owulacji, ale wole się na nic nie nastawiac, bo potem jest tylko rozczarowanie
Ta prawda, mnie miesiąc temu tak strasznie bolały jajniki, że aż się zwijałam a nigdy tak jeszcze nie miałam i myślę na pewno się udało, zrobiłam z 5 testów - wszystkie negatywne i okres przyszedł jak w zegarku. Dlatego teraz sobie obiecałam że zero testów przed terminem @. Ale to czekanie jest okropne:D
 
Ja dzisiaj prawie zwymiotowałam jak weszlam do mc donalda po kawe, nie moglam wytrzymac ale moze akurat tak trafilam na jakis dziwny zapach nie nakrecam sie ;)
We wtorek powinna przyjsc @ ale korci mnie zeby testowac, moj K ciagle mowi ze sie niepotrzebnie nastawiam, ze powinnam zawsze czekac do dnia @ :( a ja tak chcialabym siknac ;)
Myślę, że wszystkie tutaj wiemy co czujesz, ale poczekaj chociaż do poniedziałku. Testy czasem dziewczynom wychodzą negatywne nawet jak są w ciąży i po terminie @, znam takie przypadki dlatego myślę, że jak już nie możesz wytrzymać to lepiej leć na betę:)
 
Ja dzisiaj prawie zwymiotowałam jak weszlam do mc donalda po kawe, nie moglam wytrzymac ale moze akurat tak trafilam na jakis dziwny zapach nie nakrecam sie ;)
We wtorek powinna przyjsc @ ale korci mnie zeby testowac, moj K ciagle mowi ze sie niepotrzebnie nastawiam, ze powinnam zawsze czekac do dnia @ :( a ja tak chcialabym siknac ;)
że tak powiem znam ten ból :p najchetniej juz bym chciala wiedziec po owulacji czy sie udalo czy nie i rozpoczynac nowy cykl ;-)
 
reklama
Do góry