reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Moja historia „ rozrodcza „ jest dosyć obszerna 1 zdrowiutki syn :-) 2 ciąże biochemiczne ,jedno poronienie , dziś rano znowu testowałam i test ładnie pozytywny ale na wizytę sobie poczekam do 8 maja :-) aaaa No i w maju wybije mi 30 -stka :-)))
Gratulacje !!! Bede 3mac mocno kciuki zeby bylo wszystko ok[emoji1]
 
reklama
Czyli taki sam schemat działania, też dostałam od niego te same badania i te same witaminki, teraz po czasie i po wszystkich wynikach mam tego trochę więcej do łykania ;) 2 cykle monitorował mi owulacje, jak się okazało, że pecherzyki nie pękają to zaczęliśmy działać z wspomagać ami. I tak latam do niego od stycznia po 2-3 razy w miesiacu;) ale serio lubię te wizyty;) i to też mój pierwszy facet ginekolog i nie zamienię go już na żadną kobietę, bo to lekarz do rany przyłóż. I rozwala mnie to, że mimo, że ma tyle pacjentek to pamięta, co i jak bez zaglądania w karte:) Zawsze przyjmie, nawet jak nie jest się zapisaną, zawsze telefon odbierze, a jak nie to oddzwoni. Cieszę się, że Tobie też się podoba, serio jesteś w dobrych rękach. A co do przystojności to Ci pisałam i ostrzegałam:D:p
A co do mięśnia, to nie przejmuj się, moja siostra ma kilka i donosiła zdrowe dzieci. Jak faktycznie są w miejscach, które nie przeszkadzają to nie ma problemu. Mi wykrył jako jedyny, że mam macie łukowatą,czy jakoś tak, ale to też podobno nie powinno przeszkadzać.
Miałam dokładnie takie same odczucie, że do rany przyłóż. Cieszę się, że na niego trafiłam :) też mnie wcisnął na sobotę tylko po to żeby zinterpretować wyniki badań i w razie coś to zadziałać z lekami jak będzie taka konieczność żeby ten cykl nie był stracony :) na chwilę obecną jestem zachwycona :)
A kiedy masz testować ? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry