reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej :-) witaj ;-))jestes w moim wieku ;-) tez nie mam jeszcze dzieciatka :-) teraz moj 6 cykl staran :-) zobaczymy co z niego wyjdzie niedlugo :-)
Witaj:) mam nadzieję że nie będziemy długo czekać i zaraz posypią się u nas wszystkich zdjęcia pozytywnych testów! ja jestem 3 dni po okresie, ale juz działamy:D
 
reklama
A no to w takim razie faktycznie pozostaje cierpliwość, podziwiam bo wyobrażam sobie że nie możesz usiedzieć z emocji, przynajmniej ja bym tak miała na pewno:D to czekamy z niecierpliwością na relację z zakomunikowania facetowi że będzie tatusiem:))) a miałaś jakieś symptomy czy po prostu brak @?
Tkliwe piersi i brak @ :-)
 
Dziewczyny, a jak Wasi faceci podchodzą do tego, że w danym cyklu nici? Bo mój, mam wrażenie że trochę zaczyna się martwić, nie ma dzieci i nigdy się nie starał wcześniej dopóki mnie nie poznał i chyba myślał, że raz zaszalejemy i już się uda:D Trochę się martwię, bo mam wrażenie że on to bierze do siebie i zaczyna myśleć ze z nim jest coś nie tak, zwłaszcza jak mi gin powiedział, że u mnie nie ma przeciwwskazań. Tłumaczę mu, że pewnie się nie wstrzeliliśmy w owu, niby rozumie, ale to emocjonalne stworzenie i pewnie się i tak przejmuje.
 
Miałam dokładnie takie same odczucie, że do rany przyłóż. Cieszę się, że na niego trafiłam :) też mnie wcisnął na sobotę tylko po to żeby zinterpretować wyniki badań i w razie coś to zadziałać z lekami jak będzie taka konieczność żeby ten cykl nie był stracony :) na chwilę obecną jestem zachwycona :)
A kiedy masz testować ? :)
Dopiero od jutra biorę duphaston więc 29 kwietnia idę na betę, to będzie 10 ostatni dzień jego brania, bo takie jest zalecenie naszego lekarza ;) ale owulacje miałam 15 abo 16 kwietnia, więc teoretycznie mogłabym siknąć 24 albo 25, bo to będzie 10 dpo, chociaż postaram się tego nie robić i zaczekać do 29;)
 
Dziewczyny, a jak Wasi faceci podchodzą do tego, że w danym cyklu nici? Bo mój, mam wrażenie że trochę zaczyna się martwić, nie ma dzieci i nigdy się nie starał wcześniej dopóki mnie nie poznał i chyba myślał, że raz zaszalejemy i już się uda:D Trochę się martwię, bo mam wrażenie że on to bierze do siebie i zaczyna myśleć ze z nim jest coś nie tak, zwłaszcza jak mi gin powiedział, że u mnie nie ma przeciwwskazań. Tłumaczę mu, że pewnie się nie wstrzeliliśmy w owu, niby rozumie, ale to emocjonalne stworzenie i pewnie się i tak przejmuje.
U mnie raczej ja zakładałam, że damy rade w 3 miechy to mój mnie stosował, że różnie może być;-) .. mam nadzieje że ten cykl będzie dla wszystkich lasek szczesliwy:-)) ja pewnie zatestuje niedługo z ciekawości ... najpóźniej we wtorek bo musze jechac na ogólne badania i wolałabym wiedzieć czy jestem czy nie ;-) @ ma przyjsc w środę .. oby jej nie było
 
U mnie raczej ja zakładałam, że damy rade w 3 miechy to mój mnie stosował, że różnie może być;-) .. mam nadzieje że ten cykl będzie dla wszystkich lasek szczesliwy:-)) ja pewnie zatestuje niedługo z ciekawości ... najpóźniej we wtorek bo musze jechac na ogólne badania i wolałabym wiedzieć czy jestem czy nie ;-) @ ma przyjsc w środę .. oby jej nie było
A masz jakieś symptomy, że @ nadchodzi? Chociaz podobno objawy ciąży są bardzo podobne jak na @ - ból piersi i podbrzusza, więc można pomylić... oby nie nadeszła!!
 
Dopiero od jutra biorę duphaston więc 29 kwietnia idę na betę, to będzie 10 ostatni dzień jego brania, bo takie jest zalecenie naszego lekarza ;) ale owulacje miałam 15 abo 16 kwietnia, więc teoretycznie mogłabym siknąć 24 albo 25, bo to będzie 10 dpo, chociaż postaram się tego nie robić i zaczekać do 29;)
To jakoś wcześniej niż zazwyczaj z tego co pisałaś, prawda? :) Super :) Zaciskam kciuki w takim razie 8-)

...a mam pytanko z innej beczki, bo kurcze zapomniałam o to gina zapytać. Gdzieś wyczytałam, że po cytologii nie można współżyć, a u mnie owu jutro lub pojutrze i kurcze tak się zastanawiam czy możemy coś podziałać o_O?
 
reklama
To jakoś wcześniej niż zazwyczaj z tego co pisałaś, prawda? :) Super :) Zaciskam kciuki w takim razie 8-)

...a mam pytanko z innej beczki, bo kurcze zapomniałam o to gina zapytać. Gdzieś wyczytałam, że po cytologii nie można współżyć, a u mnie owu jutro lub pojutrze i kurcze tak się zastanawiam czy możemy coś podziałać o_O?
Wiesz co, ja się kiedyś o to pytałam jak miałam cytologię i mi powiedział, że jak najbardziej można:)))
 
Do góry