reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
U mnie 15 dc, wczoraj temperatura skoczyła do 36,3 i tak jest nadal póki co, wczoraj pojawił się też piękny płodny śluz ( pierwszy raz od dłuższego czasu chyba po 3 miesiącach działa wiesiołek :-) ). :-)

To super bardzo się cieszę i życzę powodzenia :-) ja jestem miękka faja i jakoś mnie podłamało, co raz cięższe te starania. Moje wszystkie wyniki są idealne, więc lekarz wskazuje na partnera. Mąż ma mega stresująca pracę i raczej nic z tym nie da sie zrobić, a to mu pewnie pogarsza nasienie. może uda mu sie zrobić badania, ale jak zwykle nie ma czasu, a ja już nie mam siły go prosić :-( chociaż tez mu zależy
 
Hej dziewczynki. Ja dziś w gorszym humorze. Dziś znów szpital, tym razem bóle krzyżowe i skurcze... A to dopiero 21 tc + 5d. Leżenie i leki.... Całe szczęście szyjka długa i zamknięta. Ale jestem załamana.

Kati trzymaj się! !
U mnie też z humorem gorzej, boje się jak sobie poradzę z 2 małych dzieci, boje się ze będzie jak z młodsza....
Boje się bo oprócz wzdęc i boli brzucha nie mam innych symptomów. ..
Dziewczyny będzie dobrze! Wszystko się ułoży!
 
Dzięki za poemat:) wiesz to nie jest tak, że on nie dorosł. On bardzo chce być ojcem, wszystkie dzieci naszego rodzeństwa go uwielbiają, ma do nich podejście. On jest z tych czułych i kochanych facetów. I teraz też bardzo chce i wszystkie badania z krwi robi ale z tym nasieniem... Sama nie wiem, może faktycznie się wstydzi ... Albo tak bardzo zależy mu na dzieciach, że boi się dowiedzieć, że coś z nim jest nie tak... Chociaż ja myślę, że to faktycznie może od stresująceej pracy ta prolaktyna mu się podniosła i wystarczyłoby pobrać tabletki i już... Jeszcze z nim porozmawiam. Narazie działamy w tym cyklu;) Może faktycznie za bardzo się przejmuje, może nie jest wcale tak źle z tym nasieniem.
Ja nie mówię, ze nie dorósł. Pewnie jest tak jak mówisz wstyd przed badaniem powinno rozwiązać jak pójdziesz mu „ pomóc” :p strach przed wynikiem też na pewno go powstrzymuje. Całe szczęście, że facetów wyleczyć można szybciej i to też powinno go uspokoić w tej kwestii. Pogadaj! Wierze, że uda się przekonać i zrobi te badania jak najszybciej no i będzie grzecznie brał tabletki! Trzymam kciuki!
Nie mialam stymulowanego cyklu, a skrzepy były, normalnie jak przy okresie, jutro zrobie test rano, jak wyjdzie to postaram sie bete zrobić, córe mam chora i nie wiem czy uda mi sie wyrwac, a ogolnie czuje sie dzisiaj mega bez sił, lekko boli mnie podbrzusze, ale nie mam skurczów macicy jak zwykle przy okresie, tylko boli brzuch
Może rzeczywiście jeszcze beta była w organiźmie... Zrób jutro betę, jeśli wzrosła to będzie wiadomo ;).
Hej dziewczynki. Ja dziś w gorszym humorze. Dziś znów szpital, tym razem bóle krzyżowe i skurcze... A to dopiero 21 tc + 5d. Leżenie i leki.... Całe szczęście szyjka długa i zamknięta. Ale jestem załamana.
Leż kochana ile możesz i oszczędzaj się ile się da! A jak lekare tłumaczą te skurcze? Całe szczęście, że nic wam nie jest!
Witam drogie Panie! Staramy się z mężem o dziecko 3.03.18 miałam ostaniom miesiączkę a owulację 25.03.18 u lekarza byłam 4.04 na rutynowej co rocznej kontroli i powiedział że na ciąże to nie wygląda i ze okres wisi na włosku tymczasem od 2 dni mam okropne mdłości, biegunka, wahania nastroju płacz, radość, złość oraz pobolewanie w okolicy prawego jajnika. Miesiączki brak! Test tydzień temu negatywny sama nie wiem co myśleć.
Leć na betę. Trzymam kciuki ✊

Kati trzymaj się! !
U mnie też z humorem gorzej, boje się jak sobie poradzę z 2 małych dzieci, boje się ze będzie jak z młodsza....
Boje się bo oprócz wzdęc i boli brzucha nie mam innych symptomów. ..
Nic się nie bój i nie panikuj! Dasz radę! Objawów ja też żadnych nie mam, więc brak objawów o niczym nie świadczy :)
 
@Wiktorka88 O Obawy są normalne :) też tak miałam jak zaszłam w drugą ciąże, jak ją straciłam to miałam wyrzuty, że takie myśli miałam, a na objawy przyjdzie pora, najważniejszym objawem jest brak @ i wzrastająca beta;)
 
@EklerkaDaria w razie czego bym pomogła;):D:p choć nie sądziłam że jest taka opcja:p Narazie dałam mu spokój, niech sobie wszystko przetrawi. Może faktycznie go trochę osaczylam... Tylko, że ja tak bardzo chce... I chce zeby to było jak najszybciej...
 
To super bardzo się cieszę i życzę powodzenia :-) ja jestem miękka faja i jakoś mnie podłamało, co raz cięższe te starania. Moje wszystkie wyniki są idealne, więc lekarz wskazuje na partnera. Mąż ma mega stresująca pracę i raczej nic z tym nie da sie zrobić, a to mu pewnie pogarsza nasienie. może uda mu sie zrobić badania, ale jak zwykle nie ma czasu, a ja już nie mam siły go prosić :-( chociaż tez mu zależy
Przybij pione! Mój też ma stresujące pracę i też nie kwapi się na badanie nasienia. Cieszę się że chociaż z krwi wszystkie badania zrobił. Dzisiaj mnie nerwy już trochę poniosły, ale ochłonęłam i stwierdziłam, że będę powoli nad swoim pracować.
 
reklama
Super!! Takie negatywne testy to ja rozumiem;)


Trzymam kciuki, jakoś tak dziwnie związana się z tobą czuje;) wiem, wiem, że to dziwnie brzmi;):p
dużo przeszłaś i odnajduje trochę siebie w Twojej historii, dlatego mega, mega, mega kibicuje i Tobie i Twojemu malenstwu:):)
A co do zęba to spytaj lekarza może czy teraz to robić? Chociaż jak boli to pewnie i tak trzeba będzie tylko pewnie bez znieczulenia?? Nie wiem jak to w ciąży rozwiązują? ;)

Dają znieczulenie tylko inne. Ja zaczęłam leczyć ząbki w lutym i nie zdążyłam ponieważ okazało się za chwilę, że jestem w ciąży. Bez problemu kończę leczenie.
 
Do góry