reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Bete robiłam w środę i było 2,12, termin @ miałam na wczoraj a przyszła dzisiaj, może coś się chciało rozkręcic a nie rozkreciło, @ już to jest napewno bo boli mnie wszystko, okresy zawsze miałam skąpe więc tym się nie sugeruje, ale może zapisze sie do gina skoro jakaś beta podwyższona jest to może cos ze mna nie tak, w styczniu poroniłam, wyniki niby były ok, ale nigdy nic nie wiadomo, bete sobie odpuszcze już bo nie ma sensu. Pocieszam sie, że lepiej jak teraz cos puscilo niz jakby mialo w pozniejszych tygodniach, nie chciałabym znowu przechodzić przez to wszystko, łyżeczkowanie itd...
 
Te do palenia :p...
Sukienka przepiękna i chyba ładniejsza [emoji14] i dodatki tez super!
Mów ile tego kwasu trzeba?

@Ilma ja nadal i tak trzymam!
Aaa indyjskie. Szczerze powiem, że źle przyjmuje się, jeśli człowiek źle się nastawia, jak się nastawiasz, że to złe to będziesz odczuwać, że źle działa. Bardzo mocno naciska na odczucia, które aktualnie masz. Jeśli nie skupiasz się na bólu to go nie czujesz, znaczy nawet jak się skupiasz to czujesz, że powinno cie boleć ale nie boli - to tak jeśli chodzi o konopie w celu złagodzenia bólu. Kolejny mit - zapominanie się, nie ma czegoś takiego, że na drugi dzień człowiek ciągle o czymś zapomina, a wręcz przeciwnie, jest dobre na pamięć. Kategorycznie nie powinno łączyć się konopi z tytoniem bo organizm szaleje, można źle się czuć a to wszystko wina tytoniu. Nikogo nie namawiam do palenia, ale jeśli nie jest pryskane, czyli sama natura, nie mieszane z tytoniem to jest ok. Do tego trzeba dobrać do siebie moc. :) O i kolejny mit to taki, że źle działa na płodność - wręcz przeciwnie, mężczyźni nawet maja lepsze nasienie ale tylko pod jednym warunkiem - przyjmowanie inne niż palenie, bo dym zawsze będzie źle działał. :)
 
Cień cienia mialam 20.03

26.03 mialam 312 a 28.03 prawie 700.

Dzis na usg byl pecherzyk i cialko zolte ale gin mowi zeby nastawic sie na wszystko bo to cialko zolte duze dosyc(?) I niby wg om powinien byc 9 tc :o a jest moze z 5/6

To kiedy miałaś ostatnią @?
Ja miałam 6.02, pierwsza beta pozytywna wyszła mi 1.03, a mam teraz 10tc... trochę nie ogarniam ;p to masz termin jeszcze na listopad? ;)
 
reklama
Melduje grzecznie ze dzisiejsza beta 5394 :)!
Reszta wyników chyba ok. Glukozę mam 103 norma do 106 i coś czuje, ze będę miała powtórkę z rozrywki ;)
A zna się któraś na toxoplazmozie?
Toxo IgG < 0,130
Toxo IgM 0,182
 
Do góry