reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny a u mnie dzisiaj plamienia jak na początek @... :( na teście nadal mini cień...nie wiem co myśleć, nie chce wkręcać plamienia implantacyjnego, zobacze czy się krwawienie rozkręci, miałam dzisiaj na betę jechać ale chyba odpuszcze, wg moich obliczeń byłoby niecałe 10
Wiele kobiet w ciazy w okresie kiedy maja dostac @ maja plamienia i to normalne :) krwawienie implantacyjne raczej to nie jest, skoro pokazjje ci sie cien na tescie, a hormon odowiedzialny za pozytywny wynik testu ciazowego pojawia sie po zagniezdzeniu. Badz dobrej mysli, trzymam kciuki :* :* a bete robilas?
Zaraz idę po test. Chociaż ciągle czuję, że zaraz dostanę, jestem bardzo senna i wypijam ogromne ilości wody wiec muszę sie powstrzymać przed testem, a tak mnie suszy :-(
Kochana ja wczoraj widzialam serduszko, a tez czuje czasami jakbym zaraz miala dostac okres, wiec tym sie nie martw :*
 
reklama
Hej dziewczyny! Dzisiaj u mnie 4dc, i szczerze odpuszczam sobie całkiem starania. Nie będę już o tym myśleć, co nie znaczy że fizycznie nie będziemy się starać. ;) Mój na badania tak czy siak pojedzie bo sam chce sprawdzić, ja będę musiała też jechać na badania, zrobić tarczycowe itp. No a my teraz jesteśmy 4 i pół miesiąca przed ślubem, ja szukam pracy jak mogę i nic, nikt się nie odzywa... Po ślubie jednak wynajmiemy mieszkanie w mieście. Może za 4 lata czyli jak już skończą nam się raty za kredyt to pomyślimy o domu. Biznes chyba po prostu u rodziców będziemy robić, daleko nie mamy, ale to i tak po ślubie bo za dużo na głowie.
Zmieniłam trochę styl sukienki, jak będziecie ciekawe to piszcie. :) Tamta była bardzo niepewna, za dużo negatywnych opinii. Teraz zamawiamy powoli konopie na wesele, bo cała tematyka będzie konopna. Kilka dań też zrobimy konopnych. Już widzę strach mojej ciotki jak zobaczy zielsko na stołach i będzie myślała, że to narkotyki. [emoji23] Na szczęście 90% gości to bliscy znajomi czyli młodzi ludzie. Trzeba promować konopie, bo to genialna roślina.
 
Dziewczyny a u mnie dzisiaj plamienia jak na początek @... :( na teście nadal mini cień...nie wiem co myśleć, nie chce wkręcać plamienia implantacyjnego, zobacze czy się krwawienie rozkręci, miałam dzisiaj na betę jechać ale chyba odpuszcze, wg moich obliczeń byłoby niecałe 10
Może za mało progesteronu? Ja bym poszła na betę. Jeśli wynik pozytywny szybko po progesteron.
@Ilma trzymam mocno kciuki ✊✊✊

Byłam dzisiaj na badaniach krwi i tyle krwi wampirzyca mi upuściła ze prawie zesłabłam. Na szczęście wiem jak to się zaczyna i w porę zareagowałam.
Proszę trzymać kciuki za dobre wyniki i wysoką betę. Miałam oczywiście już nie robić ale nie mogłam się powstrzymać :p
Udanego weekendu życzę i trzymam kciuki za wszystkie testujące!
 
Hej dziewczyny! Dzisiaj u mnie 4dc, i szczerze odpuszczam sobie całkiem starania. Nie będę już o tym myśleć, co nie znaczy że fizycznie nie będziemy się starać. ;) Mój na badania tak czy siak pojedzie bo sam chce sprawdzić, ja będę musiała też jechać na badania, zrobić tarczycowe itp. No a my teraz jesteśmy 4 i pół miesiąca przed ślubem, ja szukam pracy jak mogę i nic, nikt się nie odzywa... Po ślubie jednak wynajmiemy mieszkanie w mieście. Może za 4 lata czyli jak już skończą nam się raty za kredyt to pomyślimy o domu. Biznes chyba po prostu u rodziców będziemy robić, daleko nie mamy, ale to i tak po ślubie bo za dużo na głowie.
Zmieniłam trochę styl sukienki, jak będziecie ciekawe to piszcie. :) Tamta była bardzo niepewna, za dużo negatywnych opinii. Teraz zamawiamy powoli konopie na wesele, bo cała tematyka będzie konopna. Kilka dań też zrobimy konopnych. Już widzę strach mojej ciotki jak zobaczy zielsko na stołach i będzie myślała, że to narkotyki. [emoji23] Na szczęście 90% gości to bliscy znajomi czyli młodzi ludzie. Trzeba promować konopie, bo to genialna roślina.
A co kochana z tą pracą co miałaś z przyszłym pracować? U rodziców ten biznes meblowy tak?
Zróbcie badania, będziecie wiedzieć co i jak....
Oczywiście, ze pochwal się sukienką :). Co do konopi, tez jestem za! Choć sama nie spożywam :p Raz próbowałam i to nie moja bajka :p
 
A co kochana z tą pracą co miałaś z przyszłym pracować? U rodziców ten biznes meblowy tak?
Zróbcie badania, będziecie wiedzieć co i jak....
Oczywiście, ze pochwal się sukienką :). Co do konopi, tez jestem za! Choć sama nie spożywam [emoji14] Raz próbowałam i to nie moja bajka :p
Zadzwonili, że byli lepsi od nas i tyle. A na jedno zadanie bylo 2 minuty i jak najwięcej trzeba było tam zrobić, ja poprawnie zrobiłam to w niecałą minutę. Więc nie wiem, chyba chinczyków tam zatrudniają. [emoji23] Trudno... Mój wrócił do pracy do Mrówki, dobrze, że kierownik go bardzo lubił to wrócił. Przed przeprowadzką tam pracował.
Co do konopi to jestem za każdym rodzajem, te brednie, które są wpisywane o indyjskich to po prostu głowa boli. Ale to już temat na inny moment. :) Herbatę konopną z miętą uwielbiam!
A sukienkę już pokazuje, inny wianek też ale nie różni się bardzo od poprzedniego. :)
IMG_20180413_103739_930.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180413_103739_930.jpg
    IMG_20180413_103739_930.jpg
    67,5 KB · Wyświetleń: 365
Kochane! Właśnie się dowiedziałam od mamy ginekolog, że od niedawna są nowe wytyczne co do przyjmowania kwasu foliowego. Będziecie ciekawe?
 
Hej dziewczyny! Dzisiaj u mnie 4dc, i szczerze odpuszczam sobie całkiem starania. Nie będę już o tym myśleć, co nie znaczy że fizycznie nie będziemy się starać. ;) Mój na badania tak czy siak pojedzie bo sam chce sprawdzić, ja będę musiała też jechać na badania, zrobić tarczycowe itp. No a my teraz jesteśmy 4 i pół miesiąca przed ślubem, ja szukam pracy jak mogę i nic, nikt się nie odzywa... Po ślubie jednak wynajmiemy mieszkanie w mieście. Może za 4 lata czyli jak już skończą nam się raty za kredyt to pomyślimy o domu. Biznes chyba po prostu u rodziców będziemy robić, daleko nie mamy, ale to i tak po ślubie bo za dużo na głowie.
Zmieniłam trochę styl sukienki, jak będziecie ciekawe to piszcie. :) Tamta była bardzo niepewna, za dużo negatywnych opinii. Teraz zamawiamy powoli konopie na wesele, bo cała tematyka będzie konopna. Kilka dań też zrobimy konopnych. Już widzę strach mojej ciotki jak zobaczy zielsko na stołach i będzie myślała, że to narkotyki. [emoji23] Na szczęście 90% gości to bliscy znajomi czyli młodzi ludzie. Trzeba promować konopie, bo to genialna roślina.
Myśmy teraz też odpuscili i się udało. Miałam pierwszą stymulacja z clomifenem, po 2 wizytach lekarz stwierdził że jajeczka nie rosną nic z tego nie będzie w tym cyklu. Odpuscilismy i co? Test pozytywny [emoji16][emoji16][emoji16] także może jak odpuscisz to się uda [emoji173]
 
reklama
Do góry