reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Witam was w 1 dc [emoji17][emoji17]
Znowu nic z tego. W tym cyklu zaczynamy stymulacje z clo. Nie trace nadzieji.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 3dc;) też byłam trochę rozczarowana po becie, ale nie ma co patrzeć w tył, to niczego nie zmieni. A więc uśmiech na twarz i patrzymy do przodu z nadzieją na nowy cykl:)
 
@Fleur86 słyszałam o nadmiarze żelaza, ale to moja kuzynka miała w ciąży. Raczej groźne to nie było chyba(?), nie mogła brać witamin w których było żelazo i tyle. Ale dziwne bo zwykle to anemię ma się w ciąży a ona w drugą stronę. No ale jeśli chodzi o męża to raczej nie będzie miało związku...

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już zaczęłam czytać o tym, ale jakiś głupot o jakiejś chorobie genetycznej z tym związanej i stwierdziłam, że pasuje i kończę czytanie, bo się wystrasze zanim są jakiekolwiek podstawy:p
 
@Fleur86 badanie żelaza z krwi jest niemiarodajne, ono ulega bardzo dużym wahaniom. Najlepiej zbadać ferrytyne i TIBC.
Wiem Kochana o tych dwóch badaniach, mamy zamiar je zrobić i jeszcze kilka innych. Mam też nadzieję, że lekarz da w poniedziałek skierowanie na dodatkowe badania. Bo jak mąż po 10 latach poszedł do przychodni i poprosił o badania takie ogólne, kontrolne, to lekarz zapytał się czy coś się dzieje. No mąż, że nie... A lekarz powiedział, że w takim razie nie ma potrzeby robić badań!!! No nóż w kieszeni się otwiera! Raz na 10 lat nie dać nawet na zwykłą morfologie!!! Podatki płaci już tyle lat, a przez 10 lat nawet nogi w przychodni nie postawił... A tak to w telewizji trabią, że ludzie się nie kontrolują i ze za późno do lekarza przychodza...
 
Wiem Kochana o tych dwóch badaniach, mamy zamiar je zrobić i jeszcze kilka innych. Mam też nadzieję, że lekarz da w poniedziałek skierowanie na dodatkowe badania. Bo jak mąż po 10 latach poszedł do przychodni i poprosił o badania takie ogólne, kontrolne, to lekarz zapytał się czy coś się dzieje. No mąż, że nie... A lekarz powiedział, że w takim razie nie ma potrzeby robić badań!!! No nóż w kieszeni się otwiera! Raz na 10 lat nie dać nawet na zwykłą morfologie!!! Podatki płaci już tyle lat, a przez 10 lat nawet nogi w przychodni nie postawił... A tak to w telewizji trabią, że ludzie się nie kontrolują i ze za późno do lekarza przychodza...
A jak mocno ma podwyższone to żelazo ? Państwowa służba zdrowia to jeden wielki skandal. Ja już dawno badam się i leczę tylko prywatnie.
 
A jak mocno ma podwyższone to żelazo ? Państwowa służba zdrowia to jeden wielki skandal. Ja już dawno badam się i leczę tylko prywatnie.

Wiesz nie wiem, kiedy to podwyższenie zaczyna być niebezpieczne. On ma normę przekroczona o prawie 100%... Norma jest do 144 a on ma prawie 300...
 
Hej,
Ja mam ten dzień w którym KATEGORYCZNIE wiecej dzieci...mam pms a te moje wariaty tak pakudnika robią od rana, że szok. Nigdy wiecej....;-) ;):oo2:
 
Od wczoraj mam problem z gardłem nie boli mnie ale mam straszna chrypke dzisiaj ledwo mówi musze się wysilać żeby mnie partner rozumiał :D jakieś domowe sposoby na powrót głosu? W poniedziałek musze zajęcia poprowadzić z moimi 2-3 latkami, muszą mnie słyszeć [emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam w 19 dc :) niedawno wróciłam zppracy. Brzuch już prawie nie boli czasem coś lekko za kuje, piersi nie bolą a przed @ zawsze już bolały ale za to mam takie zakwasy że ledwo stoję na nogach tylko po czym jak pracę mam biurową :) jeszcze 8-9 dni do @....
 
Do góry