reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No to powiem Wam, że moja świrnięta ginekolog kazała mi zrobić w tym cyklu progesteron 3 dni pod rząd 21-23dc, ale wyszło że mam bardzo nisko, a 14h później wzrósł mi o jakieś 300%... 3-ciego dnia mi nie kazała nic już robić..., więc nie zrobiłam. Dzisiaj rano zadzwoniła, żebym zrobiła jednak ten progesteron... Bo jak na jej gust to jest możliwe jedynie w ciąży.
Między czasie było mi strasznie słabo w pracy i zwolniłam się do domu myśląc, że coś mnie bierze.
Po drodze poszłam na ten progesteron, a Pani w rejestracji mówi ' to może jeszcze beta?', nie wiem czemu, naprawdę nie wiem... Ale zrobiłam... A tak mi dobrze szkło... I miałam testować 8.03...Zobacz załącznik 840972
Super! Gratuluję! <3
 
reklama
Dlaczego. Mój syn Aleks Damian . A mąż jest Damian (to akurat zdarzyło się przypadkiem bo z moim mężem zaczęliśmy razem być jak mój syn miał 15 miesięcy). Za to jak będzie córka to będzie Maja Katarzyna.;)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
No jakby drugi byl syn to mialby drugie po mężu chodzi o to ze jakby była druga córka to obie miałyby drugie takie samo imie xP
 
No to powiem Wam, że moja świrnięta ginekolog kazała mi zrobić w tym cyklu progesteron 3 dni pod rząd 21-23dc, ale wyszło że mam bardzo nisko, a 14h później wzrósł mi o jakieś 300%... 3-ciego dnia mi nie kazała nic już robić..., więc nie zrobiłam. Dzisiaj rano zadzwoniła, żebym zrobiła jednak ten progesteron... Bo jak na jej gust to jest możliwe jedynie w ciąży.
Między czasie było mi strasznie słabo w pracy i zwolniłam się do domu myśląc, że coś mnie bierze.
Po drodze poszłam na ten progesteron, a Pani w rejestracji mówi ' to może jeszcze beta?', nie wiem czemu, naprawdę nie wiem... Ale zrobiłam... A tak mi dobrze szkło... I miałam testować 8.03...Zobacz załącznik 840972
Gratulacje [emoji7] widzę, że dzisiaj bardzo dobry dzień [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to powiem Wam, że moja świrnięta ginekolog kazała mi zrobić w tym cyklu progesteron 3 dni pod rząd 21-23dc, ale wyszło że mam bardzo nisko, a 14h później wzrósł mi o jakieś 300%... 3-ciego dnia mi nie kazała nic już robić..., więc nie zrobiłam. Dzisiaj rano zadzwoniła, żebym zrobiła jednak ten progesteron... Bo jak na jej gust to jest możliwe jedynie w ciąży.
Między czasie było mi strasznie słabo w pracy i zwolniłam się do domu myśląc, że coś mnie bierze.
Po drodze poszłam na ten progesteron, a Pani w rejestracji mówi ' to może jeszcze beta?', nie wiem czemu, naprawdę nie wiem... Ale zrobiłam... A tak mi dobrze szkło... I miałam testować 8.03...Zobacz załącznik 840972
Gratulacje :-)
 
No to powiem Wam, że moja świrnięta ginekolog kazała mi zrobić w tym cyklu progesteron 3 dni pod rząd 21-23dc, ale wyszło że mam bardzo nisko, a 14h później wzrósł mi o jakieś 300%... 3-ciego dnia mi nie kazała nic już robić..., więc nie zrobiłam. Dzisiaj rano zadzwoniła, żebym zrobiła jednak ten progesteron... Bo jak na jej gust to jest możliwe jedynie w ciąży.
Między czasie było mi strasznie słabo w pracy i zwolniłam się do domu myśląc, że coś mnie bierze.
Po drodze poszłam na ten progesteron, a Pani w rejestracji mówi ' to może jeszcze beta?', nie wiem czemu, naprawdę nie wiem... Ale zrobiłam... A tak mi dobrze szkło... I miałam testować 8.03...Zobacz załącznik 840972


Wspaniale!! Gratulujeee :)
 
Dziękuje dziewczyny , mimo ze robiłam test po spodziewanej @ wychodziły negatywne , wie.mc nie tracić nadziei , dopóki okres nie przyjdzie zawsze jest szansa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Gratuluję ;)
Dopiero teraz nadrobiłam, bo od 16 piszę Wam wiadomość i skończyć nie mogłam :p

gratulacje!!! :) i to faktycznie Wasz pierwszy cykl starań? brałaś przed tym tabletki anty?

Tak, pierwszy.
Tabletki anty brałam jakieś 8 lat temu przez 1,5 roku...


Trochę mi jakoś przykro, że nie poczekałem na 8.03 ... miałam takie postanowienie a tu nic z tego ;( ale test i tak sobie kupię ;)
A mojemu Mężowi chyba kaktus na ręce nie wyrośnie.
Trochę jestem w szoku, że wyszło mi to w 24 dc... i to w sumie przy owulacji w 15dc, bo robiłam progesteron i idealnie zgadza się z tym, źe owu była w 15 dc.

Dziękuję wszystkim, ale ja się będę cieszyć dopiero w kwietniu :p jak zobaczę, że wszystko ok.
 
gratulacje!!! :) i to faktycznie Wasz pierwszy cykl starań? brałaś przed tym tabletki anty?

Brałam inofem i wit. D od stycznia, wcześniej kwas foliowy.

Myślicie, że ta beta jest raczej wiarygodna? Jakoś tak nie umiem w to uwierzyć...

A najlepsze jest to, że jakiś czas temu powiedziałam koleżankom, że jak zajdę kiedyś w ciążę to na pewno tak, że termin porodu będę miała w okolicach swoich urodzin... i tak właśnie będzie, jeśli wszystko się potwierdzi i będzie ok.
 
reklama
Do góry