reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
hej widze ze rozmawiacie o poronieniach coz i ja wtrace swoje 2 grosze coprawda nietyle poroniłam co urodziłam w 24 tygodniu i uwierzcie mi ze to dopiero był bol patrząc jak maly człowiek umiera na waszych rekach jak wiesz ze z braku sprzętu do ratowania wczesniakow nie możesz mu pomoc jak czulas jego ruchy kopanie jak wiedzialas ze wszystko z nim ok jak do samego końca bije serduszko:( od tamtej pory minelo już prawie 9 lat, do tej pory pamiętam male raczki nozki twarzyczke choć potem zaszłam w ciaze i mam zdrowa corke (wsumie dwie mam w domu) nie mogę się jakos do końca pozbierać ze synka z nami nie ma
 
reklama
hej widze ze rozmawiacie o poronieniach coz i ja wtrace swoje 2 grosze coprawda nietyle poroniłam co urodziłam w 24 tygodniu i uwierzcie mi ze to dopiero był bol patrząc jak maly człowiek umiera na waszych rekach jak wiesz ze z braku sprzętu do ratowania wczesniakow nie możesz mu pomoc jak czulas jego ruchy kopanie jak wiedzialas ze wszystko z nim ok jak do samego końca bije serduszko:( od tamtej pory minelo już prawie 9 lat, do tej pory pamiętam male raczki nozki twarzyczke choć potem zaszłam w ciaze i mam zdrowa corke (wsumie dwie mam w domu) nie mogę się jakos do końca pozbierać ze synka z nami nie ma
Bardzo Ci współczuję. Przykro mi. Czytając to zakrecila mi się łza w oku. Nie mogę sobie wyobrazić tej bezradności. Jesteś dzielna kobietą ja pewnie bym się zalamala.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
A ja mam miec @ w sobote, a najchetniej juz jutro zrobilabym test, ale nie wiem czy nie za wczesnie na 3 dni przed spodziewanym @. Co myslicie? Wyszloby juz cos?

Ja mam w piątek i też najchętniej już zrobiłabym test, ale w zeszłych miesiącach robiłam przed teminem i przez to jeszcze bardziej było mi ciężko. W tym miesiącu postanowiłam sobie, że poczekam do terminu @, bez nakręcania się, bez presji i w sumie czuję większy spokój niż w poprzednich końcówkach cyklu.
 
Mój syn to wcześniak. Urodził się 35 tc. Wszystko przez to że lekarz olal moje wysokie ciśnienie. Każdego dnia dziękuję Bogu, że jest cały i zdrowy. Chociaż czekałam na niego 2 tygodnie aby zabrać go do domu. Ważne że teraz rośnie jak na drożdżach A buzia mu się nie zamyka i wszędzie go pełno [emoji5].

xrot3e3khrx43f8f.png
 
A ja mam miec @ w sobote, a najchetniej juz jutro zrobilabym test, ale nie wiem czy nie za wczesnie na 3 dni przed spodziewanym @. Co myslicie? Wyszloby juz cos?
Ja mam termin @ za tydzień, a już robiłam test, bo nie mogłam się doczekać ale na niewiele się to zdało, bo dalej nie mam pewności. Więc jeśli dasz radę to jeszcze chwilę poczekaj - będziesz mieć większą pewność co do wiarygodności
 
Ja staram się dopiero 4 cykl w pierwszych dwóch latalam za testami teraz po prostu czekam. W głowie milion myśli . Pierwsze nasze z mężem dziecko było nie planowane ale bardzo się ucieszyliśmy się mimo że musiałam poszerzać kiecke bo termin ślubu wypadł w 6 miesiącu mojej ciąży. Teraz syn ma już 5 lat . Teraz pragniemy drugą dz idzie bo ustabizowalismy się finansowo większe mieszkanie, staram się nie myśleć wyzulowac ale mój ino pyta czy jestem w ciąży. Te pytania czemu tyle to trwa . Mówię mu ze trzeba poczekać ze kiedyś się uda. Ale w głowie jest wizja upragnionego drugiego bobasa w mieszkaniu
 
Ja mam w piątek i też najchętniej już zrobiłabym test, ale w zeszłych miesiącach robiłam przed teminem i przez to jeszcze bardziej było mi ciężko. W tym miesiącu postanowiłam sobie, że poczekam do terminu @, bez nakręcania się, bez presji i w sumie czuję większy spokój niż w poprzednich końcówkach cyklu.

Ja też jestem za tym żeby czekać do @ ale jezeli termin na piątek to może coś wyjść przy czułym teście
 
Cześć dziewczyny! Ja dopiero włączyłam komputer, nie mam nawet kiedy z wami pisać. :D Za mną drugi dzień bycia nianią. Byłyśmy dzisiaj już same, ale dałyśmy sobie radę. :) Małej wychodzą zęby kolejne i daje jej to trochę w kość, do tego jakaś infekcja bo kaszel wybudzał ją z drzemki. Ogólnie było ok, marudziła trochę przed drugą drzemką, ale co się dziwić, dorosły jak go coś boli czy źle się czuje to humoru dobrego też nie ma. ;)

U mnie 17dc, odkąd biorę duphaston ciągle mam pełno śluzu. Cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

Hej dziewczyny bylam u gina. Okazalo sie ze miesiaczka spoznia mi sie przez torbiela. Dostalam leki na wywolanie miesiaczki.Tak wiec nadzieje ulecialy. Czekam do miesiaczki i zaczynamy od nowa
Witaj! Wybacz, że dopiero Cię witam, ale jak wspomniałam wyżej, no nie miałam jak wcześniej. Na pierwszej stronie prowadzimy tabelkę, zerknij na nią jeśli chcesz nasze grono trochę poznać. :) Jeśli chcesz być dopisana do tabelki - zapoznaj sie z danymi i napisz mi je. :) Przykro mi z powotu torbieli, oby szybko dało się ją 'zlikwidować' i trzymam kciuki za kolejny cykl. :)

Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć ☺ to nasz 2 miesiąc prób i też czekam na wyniki tych starań. To mój 29 dc. Niestety cykle mam nieregularne średnio ok. 35 dni i nie wiem czy się udalo. Chcialam poczekać jeszcze tydzień z testowaniem, ale dziś mnie pokusiło i zrobiłam test. 2 kresek "chyba" nie ma. Wydaje mi się, że jakiś mega delikatny zarys jest, ale chyba to tylko moje pobożne życzenia
Zobacz media 718804
Witaj! Ja tam kreseczkę widzę. :) Po cichutku gratuluję i trzymam kciuki aby testy były coraz bardziej wyraźniejsze. :)

Cześć:) mogę do Was dołączyć? Cykl starań 2. 27 dc, cykle mam 30 dniowe. Za 2 dni bede testowac:)
Witaj! Pewnie, że możesz kochana! :) W grupie zawsze raźniej. :) Trzymam kciuki za testowanie. :) Na pierwszej stronie prowadzimy tabelkę, jeśli chcesz abym Cię do niej dopisała, zapoznaj się z danymi i napisz mi je. :)

Hej jestem nowa :) mam 27 lat jestem ze śląska mam jednego synka od 4 cykli się staramy o drugiego dzidziusia @ ma nastąpić 08.03
Witaj! :) Widzę, że sporo dziewczyn ma termin @ na 8 marca. :) Trzymam kciuki za najbliższe testowanie. Prowadzimy tabelkę na pierwszej stronie wątku, zapoznaj się z nią, a jeśli chcesz być do niej dopisana to napisz mi dane jakie tam wpisujemy a ja Cię dopiszę. :)
 
reklama
Dziewczyny, co do tabelki to poaktualizowałam to co pamiętałam, lub było od 138 strony na wątku. W razie czego zerknijcie na swoje dane i napiszcie mi co wam pozmieniać. Kogo dopisać? :)
 
Do góry