reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć dziewczyny [emoji5]
witamy nowe staraczki i trzymam kciuki za szybkie dwie krechy na testach :)
I dziewczyny wizytujace wszytsko bedzoe ok napewno [emoji4]
Ja mam 3 dni do @ I stresuje się jak nigdy , robiłam rano test ale taki z Kauflanda za 3 zł [emoji23]I zrobiłam i niby coś tam widziałam jakby cie n cienia ale nie będę się nastawiac bo ten test należy odczytywać tylko 1 minutę od zrobienia czyli patrzeć jak się zabarwia i w sumie tyle trochę naplatalaam ale może mnie zrozumiecie [emoji33]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji5]
witamy nowe staraczki i trzymam kciuki za szybkie dwie krechy na testach :)
I dziewczyny wizytujace wszytsko bedzoe ok napewno [emoji4]
Ja mam 3 dni do @ I stresuje się jak nigdy , robiłam rano test ale taki z Kauflanda za 3 zł [emoji23]I zrobiłam i niby coś tam widziałam jakby cie n cienia ale nie będę się nastawiac bo ten test należy odczytywać tylko 1 minutę od zrobienia czyli patrzeć jak się zabarwia i w sumie tyle trochę naplatalaam ale może mnie zrozumiecie [emoji33]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki ;) oby w dniu @ były 2 kreski [emoji173]️

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj 8dc , w tym tyg będę śledzić owu testami :) do owu ok 7-9 dni ...czekam jak nigdy [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny
9 tydz a brak.jakichkolwiek badań..
Jakie badania powinnam mieć już zrobione ?
Zmieniłam lekarza.i chodzę prywatnie Ale w piątek.mam wizytę.nadal u tej.poprzedniej ginekolog więc nie wiem czy.mam.iść...czy czekać.do 8 marca na.wizytę.prywatną..
Przez.to.wszystko już.glupieje..
Pozdrawiam :)
Ja pierwsze wyniki badań (nie licząc USG) będę miała teraz przy wizycie 5 marca. ;) Wcześniej chodziłam na dwie pierwsze wizyty prywatnie i żeby nie płacić prywatnie za badania to mój lekarz powiedział że da mi skierowanie na NFZ na pierwszej wizycie na NFZ czyli 5 lutego.
Dostałam mocz, krew, tokso, grupa krwi (z poprzedniej ciąży mam na start nazwisko i muszą mi zrobić jeszcze raz) , tsh i coś tam jeszcze

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Cześć dziewczyny! Nie wiem czy ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta. Po pierwszym nieudanym cyklu stwierdziłam że odpuszczam. Ciagle przypominałam sobie posty @KatiNails jak pisała że udalo sie jak odpuściła. A w dodatku mialam tyle zamieszania, wakacje. Nawet nie miałam czasu na testy owu (i dobrze ;p). Bo ja to nie umiem racjonalnie do tego podejść. Jak sie wkręciłam to potem szukałam we wszystkim objawów ciąży i byłam bardzo zawiedziona że sie nie udało. A w obecnym cyklu wyluzowałam na 10000%. Zero objawów. Tylko bóle jak na @. Zrobiłam test w środę - 2 dni przed planowaną @ i wyszedł negatywny. W piątek rano nie dostałam @ to zrobiłam raz jeszcze ale bez większego entuzjazmu... I jakie było moje zdziwienie jak zobaczylam dwie kreski. Wprawdzie ta jedna tak slabo widoczna ale jednak. Polecialam na bete i 15,25. Wczoraj po 48h powtorzylam i bylo 37. Dalej chyba to do mnie nie dociera. Za Wszystkie Was trzymam mocno kciuki! I jednak jak sie odpuści to jakoś łatwiej to przychodzi ;p

@Migdalove Prośba o wpisanie mnie do tabelki udało się :)

Natalia, 25, Wrocław
Udało się za 2 cyklem.
Dzieci- 1 synek 3l
Termin porodu- 26.10
 
Wiesz, może być, że owu była 19. Chyba wzięłabym dupka jeszcze ze dwa dni zrobiła test i ewentualnie wtedy odstawiła
Albo zadzwoń do gina i zapytaj




atdc9vvjktz16vlw.png



Dziekuje za rade.tez tak zrobie.wezme dupka dwa dni dluzej.lepiej zapobiegac.dzis mnie mdli znowu.piersi bola a na dole spokoj.cisza.oby tak dalej.do konca tygodnia wszystko sie wyjasni mam nadzieje.trzymam za was kciuki
 
Cześć dziewczyny! Nie wiem czy ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta. Po pierwszym nieudanym cyklu stwierdziłam że odpuszczam. Ciagle przypominałam sobie posty @KatiNails jak pisała że udalo sie jak odpuściła. A w dodatku mialam tyle zamieszania, wakacje. Nawet nie miałam czasu na testy owu (i dobrze ;p). Bo ja to nie umiem racjonalnie do tego podejść. Jak sie wkręciłam to potem szukałam we wszystkim objawów ciąży i byłam bardzo zawiedziona że sie nie udało. A w obecnym cyklu wyluzowałam na 10000%. Zero objawów. Tylko bóle jak na @. Zrobiłam test w środę - 2 dni przed planowaną @ i wyszedł negatywny. W piątek rano nie dostałam @ to zrobiłam raz jeszcze ale bez większego entuzjazmu... I jakie było moje zdziwienie jak zobaczylam dwie kreski. Wprawdzie ta jedna tak slabo widoczna ale jednak. Polecialam na bete i 15,25. Wczoraj po 48h powtorzylam i bylo 37. Dalej chyba to do mnie nie dociera. Za Wszystkie Was trzymam mocno kciuki! I jednak jak sie odpuści to jakoś łatwiej to przychodzi ;p

@Migdalove Prośba o wpisanie mnie do tabelki udało się :)

Natalia, 25, Wrocław
Udało się za 2 cyklem.
Dzieci- 1 synek 3l
Termin porodu- 26.10
Super Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] ja też miałam takie bety na samym początku :f nawet niżej to moja pierwsza to 9.27 [emoji23]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Cześć dziewczyny! Nie wiem czy ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta. Po pierwszym nieudanym cyklu stwierdziłam że odpuszczam. Ciagle przypominałam sobie posty @KatiNails jak pisała że udalo sie jak odpuściła. A w dodatku mialam tyle zamieszania, wakacje. Nawet nie miałam czasu na testy owu (i dobrze ;p). Bo ja to nie umiem racjonalnie do tego podejść. Jak sie wkręciłam to potem szukałam we wszystkim objawów ciąży i byłam bardzo zawiedziona że sie nie udało. A w obecnym cyklu wyluzowałam na 10000%. Zero objawów. Tylko bóle jak na @. Zrobiłam test w środę - 2 dni przed planowaną @ i wyszedł negatywny. W piątek rano nie dostałam @ to zrobiłam raz jeszcze ale bez większego entuzjazmu... I jakie było moje zdziwienie jak zobaczylam dwie kreski. Wprawdzie ta jedna tak slabo widoczna ale jednak. Polecialam na bete i 15,25. Wczoraj po 48h powtorzylam i bylo 37. Dalej chyba to do mnie nie dociera. Za Wszystkie Was trzymam mocno kciuki! I jednak jak sie odpuści to jakoś łatwiej to przychodzi ;p

@Migdalove Prośba o wpisanie mnie do tabelki udało się :)

Natalia, 25, Wrocław
Udało się za 2 cyklem.
Dzieci- 1 synek 3l
Termin porodu- 26.10
Gratuluję! [emoji813] Dopiszę najpóźniej pod wieczór. :)
 
Bierz kwas foliowy, polecają teraz w formie folianu i wit. z grupy B żeby zapobiec wadom cewy nerwowej.



Wiesz, może być, że owu była 19. Chyba wzięłabym dupka jeszcze ze dwa dni zrobiła test i ewentualnie wtedy odstawiła
Albo zadzwoń do gina i zapytaj




atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
Dziekuje za rade.tez tak zrobie.wezme dupka dwa dni dluzej.lepiej zapobiegac.dzis mnie mdli znowu.piersi bola a na dole spokoj.cisza.oby tak dalej.do konca tygodnia wszystko sie wyjasni mam nadzieje.trzymam za was kciuki
 
reklama
Super Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] ja też miałam takie bety na samym początku :f nawet niżej to moja pierwsza to 9.27 [emoji23]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Dziękuję :)) A długo sprawdziałas bete? Czy tylko jednorazowy przyrost? Bo nie wiem czy teraz mam znowu isc za 2 dni albo 3 czy juz lepiej odpuścić i czekać na gina? Wizyte mam juz w te srode i nie wiem czy cokolwiek będzie widać. U Ciebie kiedy była pierwsza wizyta? :)
 
Do góry