reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Migdalove , zaczęliście starania jak miałaś 17 lat? Piszesz że 4 lata temu zaczęliście się starać z poprzednim facetem. Podziwiam ja miałam 18 jak urodziłam i było mi mega cieżko [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Przykro mi z powody straty... Ja również jestem na lamettcie pierwszy cykl. W poniedziałek powinnam pojawić się na usg. Sama jestem ciekawa, czy są pecherzyki.
Powodzenia.
A czy też będziesz mieć zastrzyk na pęknięcie? Ja mam pojawić się u lekarki między 11-12 usg plus zastrzyk
 
@Migdalove super planowanie przyjęcia to coś przyjemnego:) to będzie uroczystość kościelna czy cywilna? My jesteśmy po ślubie cywilnym pamiętam 3 lata temu jak sama to wszystko planowałam;)
Teraz cywilna na około 20 osób, małe przyjęcie, za 2-3 lata będzie humanistyczny już ze sporym weselem tak na 60osób. Póki co tylko bliska rodzina i świadkowie. Kolejny ślub też sama będę planować. :)
 
Migdalove , zaczęliście starania jak miałaś 17 lat? Piszesz że 4 lata temu zaczęliście się starać z poprzednim facetem. Podziwiam ja miałam 18 jak urodziłam i było mi mega cieżko [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak, dokładnie tak jak piszesz. Nie jestem dumna z tamtejszej decyzji, ale byłam z nieodpowiednim człowiekiem to i nieodpowiednie myśli były, mało rozsądne. Teraz całkiem inaczej, już wszystko na poważnie, dojrzałe decyzje. :)
 
Teraz cywilna na około 20 osób, małe przyjęcie, za 2-3 lata będzie humanistyczny już ze sporym weselem tak na 60osób. Póki co tylko bliska rodzina i świadkowie. Kolejny ślub też sama będę planować. :)

Też mamy podobny plan. Najlepiej cywilny i bardzo skromnie pózniej kościelny :) nie lubię robić uroczystości na pokaz. N chrzcinach tez było tylko dziadkowie i chrzestni :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, dokładnie tak jak piszesz. Nie jestem dumna z tamtejszej decyzji, ale byłam z nieodpowiednim człowiekiem to i nieodpowiednie myśli były, mało rozsądne. Teraz całkiem inaczej, już wszystko na poważnie, dojrzałe decyzje. :)

To super :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jaki bierzecie kwas foliowy? Ja póki co taki tani:
Zobacz załącznik 839349

Chciałabym zmienić na coś lepszego... Zastanawiam się nad Folikiem. Ogólnie chodzi o sam kwas foliowy bez dodatków.
Ja mam aliness
Link do: METHYLO FOLIAN Kwas Foliowy 5-MTHF 600µg (100kaps) ALINESS - Enaturalnie.pl

Przed i w trakcie I ciazy bralam z Solgaru Folian ale drogo wychodzil.

Jeden i drugi to najlepiej przyswajalna forma dlatego sie zdecydowałam.
 
To taki najzwyklejszy i wydaje mi się, że raczej wystarczy. Ma taki sam skład co Folik, Folik ma tylko dodatkowe jakieś składniki, ale one raczej za wiele nie wnoszą. No i jest droższy. Chyba zostanę przy tym. ;) Jeszcze teraz poszukiwania dobrego probiotyku i wit. D w przystępnej cenie. :D
Ja wit d biore taką:
Link do: Vigantol 20 000IU, krople doustne, roztwór, 10ml - Zdrowie dzieci
Mezowi kiedys ją przepisali i przy niej oboje zostalismy bo teraz juz bez recepty jest i jest bardzo wydajna ;-)
A probiotyk.. hmm. Sanprobi są spoko, vivimixxx ale to mega drogie..
Link do: Immunobiotic Complex, 10 kapsułek - Bez recepty ten ma fajny sklad i dobrą cenę..
 
reklama
Do góry