reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Wiecie co, dzisiaj powinna być @ i nadal nie ma... Nie czuję zbyt mocno by miała franca przyjść. Jutro zamierzam iść na badania pod kątem tarczycy, wiadomo tsh, ft3, ft4, fsh. Robić je wszystkie?
 
reklama
Ja mam jutro 9dpo i mam ochotę siknąć bo kilka dziewczyn zachęciło cieniami w tym czasie. Jednak jednocześnie będzie to 19dc a to wydaje się być mocno wcześnie...
 
Ja mam jutro 9dpo i mam ochotę siknąć bo kilka dziewczyn zachęciło cieniami w tym czasie. Jednak jednocześnie będzie to 19dc a to wydaje się być mocno wcześnie...

Ja bym tez siknęła ale tak jak pisze koleżanka nie przejmować się jak narazie nie wyjdzie... ja też chyba siknę już w niedziele 9 dpo a 23 dc [emoji6]
 
A gdzie w koncu poszlas do endokrynologa?
Na Byłych Więźniów. Przyjeli mnie, w ciągu 5 dni miałam wizyte i nawet wchodziłam do gabinetu bez kolejki :D
Dziewczyny ktore stosuja ovarin? Czy u Was widac jakas roznice w poprawie sluzu? Na mnie ovarin chyba nie dziala korzystnie bo sluz mi znikl plodny a jak przestalam go brac to sluz wrocil wiec jestem ciekawa czy tylko ja tak mam.
Mi ovarin bardzo poprawił jakość śluzu płdnego, ale jak już kiedyś pisałam miałam go tylko głęboko, wokół szyjki. Nie wydostawał się na zewnątrz, wiec gdyby nie to, ze badalam szyjke, to nawet nie wiedzialabym ze mam sluz plodny [emoji14]
 
reklama
@ForgetMeeNot piękny przyrost:) ❤️
tsh nie jest źle raczej, ale dawkę pewnie zwiększy. W ciąży raczej zawsze się zwiększa, bynajmniej tak mi on kiedyś mówił.
@migotka1 super beta! GRATULACJE!! :)

A ja dziewczyny mam dzisiaj tak dziwny objaw owulacji, tzn dziwny dla mnie, bo nigdy mnie piersi nie bolały w żadnym dniu cyklu. Pewnie dlatego, że niewiele ich mam;):p A dzisiaj mam wrażenie, że oszaleję... Mam tak wrażliwe sutki, że nawet bluzka mi przeszkadza. Śmieszne to:D i coś czuję że to zasługa wiesiołka, no bo nie chce mi się wierzyć, że dwa poprzednie cykle na letrozolu tak rozkrecily mi owulacje... A i kiedyś pisałyśmy o jego dawkowaniu i dwie z was odpisały, że biorą po 1 i po 2 tabletki. Ja biorę 6-8 tabletek, w 3-4 dawkach. Od 1dc do owu.
 
Do góry