reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny u mnie tak jak myśłam kiepsko rano wyszła druga kreska po południu skąpy okres że skrzepami niestety. Więc nie wiem. Może się nie przyjęło, a może mnie testy oszukały. Przykro i tyle, ale serio przyjęłam to na chłodno.. Stara jestem 33 lata więc podjęliśmy decyzję o leczeniu także wybieramy się do invicty w tym miesiącu. Będziemy wiedziec co jest nie tak. Za Was wszystkie trzymam kciuki. Zamelduje Wam co i jak po wizycie. Buziaki :*
Przykro mi mega :-(((((
 
reklama
Kiedy mówiliscie najbliższym o ciąży?
My rodzicom powiedzieliśmy w 8tc ale poprosiliśmy o dyskrecję. Moja teściowa nie wytrzymała i wypaplała w rodzinie i jeszcze pewnie powiedziała "tylko nie mówcie że wiecie" bo wszyscy przy mnie udają że nie wiedzą. Jestem wściekła...
 
9dpo. Wiem,ze wczesnie ale jakby coś było na rzeczy to coś na Plus chyba wyjdzie :)

Niekoniecznie. Jak coś wyjdzie to gratulacje. Ale jak beta wyjdzie negatywna to sytuacja nadal jest niepewna. Wiele źródeł podaje, że zagnieżdżenie może wystąpić nawet do 12dpo. Wiem, że nie możesz się doczekać, jednak cierpliwość jest naszą mocą. :)
 
Mi wyszlo 2,8 z czyms i gin prywatna przepisała euthyrox 25 a gin na nfz kazal najpierw zrobic jeszcze ft4
Ja mam wynik tsh 2,28 i endo mi powiedział, że lepiej tego nie ruszać i nie pchać się w hormony tylko za dwa miesiące skontrolować czy jest na takim samym poziomie. Powiedział też że do 2,5 lepiej hormonów nie brać.
Sama nie wiem co o tym myśleć.
 
Kurczę 4h temu robiłam i już są wyniki :) jednak się nie udalo:dry: to nie wiem co się w tym moim brzuchu wyprawia :Dale w przyszłe dni płodne akurat będziemy na urlopie nad morzem to może klimat nam pomoże, wyluzujemy się i się uda:)
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-06-06-21-10-00.png
    Screenshot_2018-06-06-21-10-00.png
    79,7 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Do góry