reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny zrobiłam test w pracy.. Tak mnie jakoś naszło i wyszło coś takiego po ok. 5-6 minutach.
Póki co się nie nakręcam, bo już raz Bobo test mnie oszukał. Kupię test w Rossmanie i powtórzę jutro z samego rana ;)sZobacz załącznik 863731
Widać, widać :tak: koniecznie jutro powtarzaj! Trzymam kciuki!!

Jest kreseczka
emoji846.png
emoji846.png
gratuluje
emoji846.png
emoji846.png
emoji846.png


A ja mam wyniki

W piątek:
Progesteron 38,93
Beta 27,77

Dzisiaj:
Progesteron 34,28
Beta 163,50

Jest ok?

Ale piękny przyrost! Super! ❤️:)


hej dziewczyny wczoraj najadłam się strachu jechałam na chrzciny prawie 2 godziny i po podrozy zauwazylam plamienie naszczescie tylko jednorazowe od razu dzwoniłam dziś do gina co jest grane naszczescie powiedział ze jak to jednorazowy incydent to nie ma się czym martwic widać nie wskazane mi sa podroze autem :) brzuch mnie nie boli ani nic już się nie powtorzylo to plamienie wiec jest ok ale co ja się strachu najadłam az mi się slabo zrobilo
No nie dziwię się, że strachu się najadłaś. Wypoczywaj dużo i trzymaj się! :)

Nie wiem czy coś tam widać jak dla mnie może minimalnie, dziś 22dc, 13dpo może jescze coś wyjdzie [emoji17] kupie jakieś lepsze bo dała mi babeczka same z Amil plytkowe, chce potem testować następny dopiero w niedzielę będzie chyba juz pewność 1000000%Zobacz załącznik 863848
Raz mi się wydaje, że coś widzę za chwilę dostaje oczopląsu od wpatrywania się ;) Koniecznie powtórz z porannego moczu z czulszym testem:tak: trzymam kciuki!
 
Trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Kiedy testujesz?
Narazie Nie testuje (nie mam nawet jak kupic test [emoji23]moze to i lepiej ) [emoji6]czekam, jutro ma być@, a juz rano bede wiedziala co i jak [emoji13] jak temperatura spadnie to bede wiedziała ze nie zostane lutowka [emoji52]
 
Niestety wzmożone starania powodują często infekcje, tez z 3 lub 4 razy sie z tym męczyłam od stycznia i lekarz dal mi juz antybiotyk bo furagina działała tylko przez chwile, i dowiedziałam sie od niego, ze bakterie są bardzo szkodliwe w ciąży, wiec mysle czy to poronienie jednak nie przez to... Jasne powodów może być 100 ale dziewczyny leczcie infekcje! Co innego jest ucisk na pęcherz jak macica rozpulchniona uciska a czym innym jak nerki bola czy pęcherz piecze.
Oj tak takich rzeczy nie wolno lekceważyć.
Ja nie mam tego tylko teraz kiedy sie staramy. U mnie czeste sa infekcje i bol nerek od kiedy mialam z 14lat, lekarz mówił ze taki moj urok ze ciagle mnie to łapie.
I potwierdzam nie mozna tego lekceważyć, a zreszta jak bolą nerki to ciezko to lekcewazyc bo to jeden z gorszych boli [emoji849]
 
reklama
Do góry