reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Problem tkwi w tym, że on twierdzi, że nie zablokuje...
Ja tam tylu już "specjalistów" zwiedzilam że uważam że jak sama sobie nie zadbasz to oni na pewno nie.. Po moich perypetiach nie ufam im. Idź do innego na monitoring albo jemu powiedz ze chcesz ale nie mów o tej luteinie (powiedz ze chcesz tak dla siebie) usg się nie myli więc jak powie że owu była sama bym wziela dopiero wtedy luteine.
 
Mialo byc pieknie a wyszlo....dzis bylam na wizycie u ginekologa w sob beta wzrosla na usg jest pecherzyk i wczesna ciaza, a tu lekarz mowi ze macica zbyt duza jak na ten wiek ciazy i albo cos nie tak albo jednak miesniak dodatkowo. Oczywicie duphaston i w pt kolejne usg. Nie przebywac z chorymi a w domu apogeum choroby, maly i ten moj. O ile starego moge wyrzucic do salonu i ograniczyc kontakt, no ale dziecko.Wrrrr
 
No to cóż, powodzenia dla nas :D a na kiedy masz termin @? Jakoś się stymulujesz? Ja już 2 cykle z dupkiem, 30.04 mam wizytę i chcę przycisnąć lekarza o clo bo wg monitoringu nie mam owu
Tyle co przyszla @ ;-) mam 2 dc. Na razie nic nie biore oprocz ovarinu ktory kazala mi brac ginekolog, po 6cs mialam wyslac meza na badania, wiec taki mam zamiar w tym miechu... a potem zobaczymy co mi powie jak pojde z wynikami... mam bardzo stresowa prace... i możliwe ze wszystko przez nerwy
 
Tyle co przyszla @ ;-) mam 2 dc. Na razie nic nie biore oprocz ovarinu ktory kazala mi brac ginekolog, po 6cs mialam wyslac meza na badania, wiec taki mam zamiar w tym miechu... a potem zobaczymy co mi powie jak pojde z wynikami... mam bardzo stresowa prace... i możliwe ze wszystko przez nerwy
Mój M już po badaniach, na szczęście u niego wszystko ok. Ja też biorę ovarin :) A pracą się nie stresuj! Koniec końców to tylko praca :)
 
reklama
Do góry