reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Domyślam się że bywa ciężko z taką gromadką, ale to jest chyba warte wszelkich wyrzeczeń :) ja myślę, że też miałabym pomoc od męża przede wszystkim, ale też od 2 dziadków i 2 babć spragnionych wnucząt;) zawsze marzył mi się głośny dom pełen dzieci:) choć teraz to tylko modlę się o jedno zdrowe dzieciątko, chociaż jedno:)
Zobaczysz,że jeszcze poukłada się po Twojej myśli;)
 
Dziewczyny poradzicie coś ... w sob miała być @ w pon zrobiłam test druga kreska jak niżej , wczoraj zadzwoniłam do lekarza ,żeby potwierdzić a pielęgniarka kazała mi już przyjść , to poszłam ,wypadał 4 tydz 5 d No i lekarka nic nie zobaczyła oprócz pogrubionego endometrium :-( nast wizyta za 3 tyg chyba zwariuje do tego czasu ;-(
 
Dziewczyny poradzicie coś ... w sob miała być @ w pon zrobiłam test druga kreska jak niżej , wczoraj zadzwoniłam do lekarza ,żeby potwierdzić a pielęgniarka kazała mi już przyjść , to poszłam ,wypadał 4 tydz 5 d No i lekarka nic nie zobaczyła oprócz pogrubionego endometrium :-( nast wizyta za 3 tyg chyba zwariuje do tego czasu ;-(
 

Załączniki

  • 9E0C98A0-6C3C-4BAB-A6CC-4C20AA1842CA.jpeg
    9E0C98A0-6C3C-4BAB-A6CC-4C20AA1842CA.jpeg
    858,9 KB · Wyświetleń: 114
Owu od pojawienia się śluzu płodnego możesz mieć nawet za 5 dni. Daj znać co Ci powie.
Tak myślałam, ale już głupieję po prostu czasami. Dam znać co gin powiedział. ;)

Ciekawa jestem jak Ci się spodoba doktorek;) przemyśl sobie wszelkie pytania i go pytaj, on na wszystko odpowiada i fajnie wyjaśnia, takze na to odnośnie śluzu też go zapytaj. Co do śluzu płodnego u mnie to odkąd biorę te wszystkie leki to zanikł mi praktycznie zupełnie... nawet mąż się pytał co się dzieje;):p dziwna sprawa z tym u mnie. Nie było owulacji to był śluz, mam potwierdzona owulacje a jego prawie zeroo_O licze, że gdzieś tam w środku jednak jest;) a jak nie wyjdzie w tym cyklu to zamówię sobie ten żel conceive plus przez internet, bo w tym cyklu próbowałam stacjonarne go kupić, ale w żadnej aptece nie było8-)
Też jestem ciekawa doktorka, ale stresuję się trochę tą wizytą. Po pierwsze czy tam wszystko jest ok, po drugie nie lubię chodzić do ginekologa :) i juz parę ładnych lat łaziłam tylko do babeczek :) muszę się przełamać :p :p A u Ciebie skoro były dwa pęcherzyki i dwa pękły to może bliźniaki :):) :) :) w każdym razie już czekam na Twoje testowanie :)
Hej dziewczyny ja juz po wizycie malenstwo ma 1,38 cm a serduszko pieknie bije.wedlug om to 7t4d a wedlug usg 7 t 5d.jestem mega szczesliwa a tak sie balam ze nie zobacze serduszka.mileho dnia wam zycze i trzymam za was kciuki.
Rewelacyjna wiadomość : ) teraz tylko spokój i odpoczynek :)
Dodam ze w De niema czegoś takiego jak latanie na betę ;-( jutro powtórzę test ...
boje się ze : znowu biochemiczna lub pozamaciczna lub coś nie tak :-(((((
Nie nastawiaj się na najgorsze. Powtórz jutro test, może późno miałaś owu i beta jeszcze nie jest bardzo wysoka :) będzie dobrze. Stres jest teraz kompletnie niewskazany
 
Dziewczyny poradzicie coś ... w sob miała być @ w pon zrobiłam test druga kreska jak niżej , wczoraj zadzwoniłam do lekarza ,żeby potwierdzić a pielęgniarka kazała mi już przyjść , to poszłam ,wypadał 4 tydz 5 d No i lekarka nic nie zobaczyła oprócz pogrubionego endometrium :-( nast wizyta za 3 tyg chyba zwariuje do tego czasu ;-(
Hej. Nie martw sięna zapas. Też jestem w takiej samej sytuacji. Poszlam do lekarza od razu po tescie. Dostalam dupka i tyle. Tez endo powiekszone. Jeszcze wczesnie, powiedział żeby być dobrej myśli... ale ciężko żyć w takiej niepewności co będzie...
 
reklama
Do góry