reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@Dagaa11 ja narazie zadnego testu ciazowego w domu nie mam wiec licze ze nie bedzie mnie mialo co kusic:p 3mam kciuki za wizyte
@MatkaPolka85 3mam kciuki za wysoka bete
@dagadaga19 gratuluje i super wiadomosci
@aga6 przykro mi i skonsultuj to jak najszybciej z lekarzem.
@Jonakowa fajnie ze wrocilas. I badanie bolalo?

Miałam badanie robione w narkozie poniewaz jajowod z wodniakiem mial byc usuniety :( ale po droznosci „kiełbaska” zniknela i jajnik jest calkowicie zdrowy, za to drugi idealnie wygladajacy okazal sie nie drozny, wiec mamy teraz sie starac ale za 2-3 msc bede miec to badanie sprawdzajace budowe macicy itp. I wtedy bedzie usuniety zrost przy niedroznym jajowodzie.
 
Cześć dziewczyny,
Może jeszcze któraś z Was mnie pamięta bo zniknęłam na jakiś czas z forum.

Jestem po HSG, dzięki badaniu udrożniony został jajowód w którym był wodniak (mógł utrudniać zajscie w ciąże) a drugi ktory „niby” był ok, okazał się niedrożny. Ale nie tracimy nadziei :) działamy!

Co u was? Z tego co widze to @Dagaa11 udało się! Wielkie gratulacje! [emoji173]️
Badanie robili Ci prywatnie czy na NFZ? Bo coś czuję że i mnie za dwa miechy czeka jak nic nie wyjdzie.
 
Miałam badanie robione w narkozie poniewaz jajowod z wodniakiem mial byc usuniety :( ale po droznosci „kiełbaska” zniknela i jajnik jest calkowicie zdrowy, za to drugi idealnie wygladajacy okazal sie nie drozny, wiec mamy teraz sie starac ale za 2-3 msc bede miec to badanie sprawdzajace budowe macicy itp. I wtedy bedzie usuniety zrost przy niedroznym jajowodzie.
3 mam kciuki za Ciebie by wszystko bylo oki:)
 
Dziewczyny jesten przerazona. Zaluje, ze poszlam na ta wizyte. Jest zarodek, serduszko pulsuje, ale dalej ma 3 mm tyle co w piatek!! W piatekwyliczyl wiek ciazy na 5+6 a dzisisj tyle samo!! Czy to mozliwr ze zarodek nie rosnie a serce pracuje? Czy to mozliwe ze taka roznica jest przez aparat do usg?? W piate nie mogl znalezc zarodka, a dzisiaj pokazal sie od razu... Boze bie wiem co myslec. Kolejna wizyta 11 maja, nie dam rady do tego czasu :(
 
Dziewczyny jesten przerazona. Zaluje, ze poszlam na ta wizyte. Jest zarodek, serduszko pulsuje, ale dalej ma 3 mm tyle co w piatek!! W piatekwyliczyl wiek ciazy na 5+6 a dzisisj tyle samo!! Czy to mozliwr ze zarodek nie rosnie a serce pracuje? Czy to mozliwe ze taka roznica jest przez aparat do usg?? W piate nie mogl znalezc zarodka, a dzisiaj pokazal sie od razu... Boze bie wiem co myslec. Kolejna wizyta 11 maja, nie dam rady do tego czasu :(
Nie znam się jakoś bardzo na tym, ale, wydaje mi się, że to może być przez aparat do USG. Może ten dzisiejszy jakiś starszy, gorszy? A lekarz też inny robił ??
 
reklama
Dziewczyny jesten przerazona. Zaluje, ze poszlam na ta wizyte. Jest zarodek, serduszko pulsuje, ale dalej ma 3 mm tyle co w piatek!! W piatekwyliczyl wiek ciazy na 5+6 a dzisisj tyle samo!! Czy to mozliwr ze zarodek nie rosnie a serce pracuje? Czy to mozliwe ze taka roznica jest przez aparat do usg?? W piate nie mogl znalezc zarodka, a dzisiaj pokazal sie od razu... Boze bie wiem co myslec. Kolejna wizyta 11 maja, nie dam rady do tego czasu :(
Kochana ja mysle ze nie potrzebnie sie nakrecasz. Jest serduszko bijace i to wazne. A od piatku do wtorku jest malo dni wiec prosze Cie uspokoj sie i nie mysl negatywnie.
 
Do góry